Sevdiğin Eşini Aşık Etme Büyüsü

Sevdiğin Eşini Aşık Etme Büyüsü, eş demek senin aynın olan sana benzeyen ve senin gibi davranan düşünen hisseden kişidir. Evlilikten de hep beklenen budur ama hep böyle olmaz çünkü evlilik büyük bir sorumluluktur. Çoğu genç bu sorumluluğu kaldırabileceğini düşünerek işe girişir ama altında ezilir. Çünkü evlilik getirdiği sorumluluklarla birlikte büyük bir stres yaşatır insana. Büyü ile evliliğinizdeki bütün sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Sevdiğin eşini aşık etme büyüsü konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü ile Yapılabildiği Söylenen Bazı Hususlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 507 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
10 Hayır

“Sevdiğin Eşini Aşık Etme Büyüsü” için 2 yorum var.

  1. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

  2. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir