Sevdiğim kızı aşık etmek için büyü aradım ve buldum


Üniversitede aynı sınıfta okuduğum güzeller güzeli bir kız vardı ve o kızı tavlamak için aklınıza gelecek her türlü numarayı çektim ama ne yazık ki çok ağırbaşlı bir aklı başında bir bayan olduğu için tabii ki benim bu saçma sapan tavırlar ama asla yüz vermedi. İlk başlarda ona sırf hoşlandığım için takılıyordu Ama daha sonra onun tanıdıkça ona çok aşık oldum. Tabii ki benim ilk baştaki saçma hareketlerim yüzünden kız bana karşı her zaman çok soğuk davranıyordu. Ben de sevdiğim kızı aşık etmek için büyü yaptırmaya karar verdim.
Onu kendime aşık etmek istiyordum
Okulda bu işlerden anlayan bir kız arkadaş vardı ona yardımcı olması için ricada bulundum çünkü büyü işlerinden zerre kadar anlayan bir erkek değilim. Özellikle sevdiğim kızı aşık etmek için büyü yaptırırken yanlış bir hamle de bulunmak istemiyorum çünkü o kızı gerçekten çok seviyordum ve hatta onunla evlenmeyi planlıyordum.
Ona olan sevgim kesinlikle gerçekti
Kız arkadaş sağ olsun bana yardımcı oldu ve annesinden Medyum Olcay Bey’in telefon numarasını 0532 367 13 25 alarak bana verdi. Vakit geçirmeden resmi telefonla olsun arayarak Olcay benden sevdiğim kızı aşık etmek için büyü yaptırmak istediğini söyleyip yardım talep ettim. Sonuç tabi ki mükemmel oldu şu anda ikimiz de mezun olduk ve iş konusunda hallettikten sonra evlilik planlıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Sabun büyüsü bana da lazım oldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.