Parasızlık Çektiğimiz Kötü Günler


Kocam uzunca süredir ticaretle ilgileniyordu. Bolluk içerisinde yaşayan maddi yönden rahat bir aileydik. Çocuklarımız rahatlık içerisinde büyüdüler. Fakat kocamın iş yerinde yaşadığı bir takım talihsiz durumlar yüzünden bir anda tepetaklak olmuştuk. Geçim sıkıntısı yaşayanlar iyi bilir, böyle bir durumda toparlanabilmek çok sıkıntılı bir süreçtir. Neye el attıysak olmadı. Hiçbir işimiz rast gitmedi. Bereketli günlerimizi hatırladıkça iyice kahroluyorduk. Birkaç kez kendi çapımızda ufak dükkânlar açtık fakat müşteri çekemedik. Anlayacağınız hiçbir işten kazancımız, kârımız olmadı. Para sıkıntısı çektikçe aile bireyleri olarak birbirimizle geçinemez oluyorduk. Herkes stresliydi ve kimse kimseye tahammül edemiyordu. Parasızlığın üzerine bir de kavgalar, tartışmalar başladı. Bunun üzerine farklı araştırmalar içerisine daldım.
Medyum Olcay Şans Getirdi
Google üzerinden ha bire para kazanma yolları araştırıyordum. Bu esnada para büyüsü adı altında makalelere rastladım. Bu konu çok ilgimi çekmişti. Oradan oraya tıklamalarım beni Medyum Olcay’ın sayfasına ulaştırdı. Bu adreste gerçek anlamda tatmin olmuştum. Yapılan yorumlara bakıldığında oldukça güvenilir bulmuştum. Parasızlığın yaşatmış olduğu depresiflik ile hiç bekleme yapmadan 0532 367 13 25 nolu telefonu aradım. Telefon meşguldü. Biraz sabırlı olmam gerektiğini düşünüp bekledim ikinci arayışımda Medyum Olcay ile görüşme gerçekleştirebildim.
Fakirlikten zenginliğe
Telefon görüşmesi esnasında yapacağı çalışma hakkında bilgilendirildim. İnanması güç fakat bir iki hafta içerisinde elimiz para görmeye başladı. Açtığımız dükkân müşteri çekiyor, her gün arzu ettiğimizden fazlasını kazanıyorduk. Böylelikle parasızlık derdinden kurtulup tekrar eski bereketli günlere kavuşmuş olduk.

Bir önceki yazımız olan Yumurta büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.