Papaz büyüsü neden yapılır

Papaz büyüsü neden ve niye yapılır sizlere bu konuda bilgiler vererek aklınızdaki soru işaretlerini gidereceğiz ; Papaz büyüsü ile ilgili bir takım bilgiler paylaşmak talep ediyoruz . Papaz büyüsü harika bir Medyum hoca aracılığıyla yapıldığı zaman etkisini gösteren nitelikli bir işlemdir. Bu büyünün maksadı bir şahsın bir başka kişiye tamamiyle hissî olarak bağlanmasıdır. İyi bir papazın bildiklerine sahip olan bir medyum hoca ile yapılması en dosdoğru olan karardır. Çünkü günümüzde bu büyüyü yaptıracak peder hatırlamak zordur.

Papaz büyüsü yapılmadan bir önce tıpkı ulama büyüsü yapılırken olduğu buna benzer iyi düşünüp karar sunmak gerekmektedir. Çünkü bu büyünün bozulması da ulama büyüsünün bozulması kadar zordur. Medyum hoca ile bu konuların hepsini flört etmek gerekmektedir. Aşk büyüsü ve vefk işlemlerindeki buna benzer 2 kişi aralarında ek olarak önceden hissî bir bağ olması şartı aranmamaktadır.

Konuyu dağıtmadan söylemekte yarar var; Papaz büyüsü  yapan kişi sayısı sahiden çok az. Bundan dolayı internette her yazılana inanmamanızı referans ediyorum sizlere. Eğer bu tesirli büyü çeşidinin belirtileri, etkileri ve ne ile anlaşılacağı üzerine aklınıza takılan sorular olursa lütfen sormaktan çekinmeyin .

 

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsünün Etkileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Papaz Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1394 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
16 Hayır

“Papaz büyüsü neden yapılır” için 6 yorum var.

  1. acilen papaz büyüsü ile beni seven kişiyi beni terk ettiği için bana geri bağlamak istiyorum dedi ki:

    Sevgili hocam ikimizde birbirimizi deliler gibi seviyorduk.ama ne oldu ise kendisi beni terk etti.bana ömür boyu geri gelmesini ve deliler gibi sevmesini istiyorum.lütfen yardımcı olan.

  2. Eşime sürekli musallat olan eski bir arkadaşından son derece rahatsız olmaktaydım. O da eski arkadaşım diyordu ama bu kızdan kurtulmak için Dolunay Hoca dan yardım aldım. Uzak tutma vefki ile bu işi halletti.

  3. Eski sevgilimin uzun zaman geçse de bir türlü etkisinden kurtulamadım, kendisini çok özledim. Kuzenim bu konuda yardımcı olması için Dolunay Hoca yı önerdi. Gerçekten hoca geri getirme için papaz büyüsü hazırladı ve etkili oldu.

  4. Komşularımın dedikoduları sürekli kulağıma geliyordu. Ben de daha önce farklı bir konuda yardım aldığım Dolunay Hoca dan dil bağlama vefki yardımı aldım. Elbette bu sefer de olumlu sonuç aldım.

  5. Eşimle aram bir süredir iyi değildi. Meğer bize büyü yapılmış. Bu papaz büyüsünü Dolunay Hoca bozdu ve bize muhabbet vefki hazırladı.

  6. Muhabbet vefki ile nişanlımla aramın bomba gibi olmasını Dolunay Hoca sağladı. Hocam süper bir insan ve bana soğu davranmaya başlayan nişanlımla aramı süper yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir