Papaz büyüsü neden yapılır

Papaz büyüsü neden ve niye yapılır sizlere bu konuda bilgiler vererek aklınızdaki soru işaretlerini gidereceğiz ; Papaz büyüsü ile ilgili bir takım bilgiler paylaşmak talep ediyoruz . Papaz büyüsü harika bir Medyum hoca aracılığıyla yapıldığı zaman etkisini gösteren nitelikli bir işlemdir. Bu büyünün maksadı bir şahsın bir başka kişiye tamamiyle hissî olarak bağlanmasıdır. İyi bir papazın bildiklerine sahip olan bir medyum hoca ile yapılması en dosdoğru olan karardır. Çünkü günümüzde bu büyüyü yaptıracak peder hatırlamak zordur.

Papaz büyüsü yapılmadan bir önce tıpkı ulama büyüsü yapılırken olduğu buna benzer iyi düşünüp karar sunmak gerekmektedir. Çünkü bu büyünün bozulması da ulama büyüsünün bozulması kadar zordur. Medyum hoca ile bu konuların hepsini flört etmek gerekmektedir. Aşk büyüsü ve vefk işlemlerindeki buna benzer 2 kişi aralarında ek olarak önceden hissî bir bağ olması şartı aranmamaktadır.

Konuyu dağıtmadan söylemekte yarar var; Papaz büyüsü  yapan kişi sayısı sahiden çok az. Bundan dolayı internette her yazılana inanmamanızı referans ediyorum sizlere. Eğer bu tesirli büyü çeşidinin belirtileri, etkileri ve ne ile anlaşılacağı üzerine aklınıza takılan sorular olursa lütfen sormaktan çekinmeyin .

 

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsünün Etkileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

“Papaz büyüsü neden yapılır” için 1 yorum var.

  1. acilen papaz büyüsü ile beni seven kişiyi beni terk ettiği için bana geri bağlamak istiyorum dedi ki:

    Sevgili hocam ikimizde birbirimizi deliler gibi seviyorduk.ama ne oldu ise kendisi beni terk etti.bana ömür boyu geri gelmesini ve deliler gibi sevmesini istiyorum.lütfen yardımcı olan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir