Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır


Selamlar, size ölüm büyüsü nasıl yapılır diye yaptığım araştırmalardan ve bu yolun beni medyum Olcay’a nasıl çıkarttığından bahsetmek istiyorum. Burada çok bahsetmek istemediğim şekilde bazı sorunlar yaşadığım için bu büyünün etkisi ve nasıl yapıldığı hakkında epeyce araştırma yaptım. Çok fazla bilgi bulamadım ama yalan yanlış çok şey okudum diyebilirim. Açıkçası çoğuna da inanmadım. İnternette araştırma yaparken de sık sık medyum Olcay ile ilgili yorumlar okuyunca kendisini aramaya karar verdim ve o gün bugündür de hayatımın kökünden değiştiğine şahit oldum.

Çok Özel Büyüler İçin Medyum Olcay İle Görüşün

Eğer çok özel bir durumunuz varsa ve bu bahsettiğim büyüyle özel olarak ilgileniyorsanız mutlaka kendisiyle görüşmelisiniz. Gerçekten de işinin ehli olmayan kişilerle görüşüp vakit kaybetmeyin. Bu meseleyi kullanıp insanların parasını alan şarlatanlar da var ama hepsi boş inanın bana. Medyum Olcay ile paranız boşa gitmez ve asla kandırılmazsınız. Zaten siz de biraz araştırma yaparsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Her Konuda Danışabilirsiniz

Sıkıntınız başka konular da olabilir. Sadece bu büyü değil, diğer konularda da oldukça etkili. Ben arkadaşlarıma da tavsiye ettim kendisini ve onlar hemen bu numaradan 0532 367 13 25 arayıp bizzat kendisi ile görüştüler. Hepsinin de çeşitli sorunları vardı artık hepsi geride kaldı. Ne kadar anlatırsam anlatayım bu görüşmeyi yaptıktan sonra asıl demek istediklerimi anlayacaksınız.

 

Bir önceki yazımız olan Nişan Atma Durumuna Gelmiştik başlıklı makalemizde Nişan Atma Durumuna Gelmiştik hakkında bilgiler verilmektedir.


2 Yorum

ferdi (27 Eylül 2018)

Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Olcay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Olcay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Olcay hocadan razı olsun.

Cevapla

bilge (02 Kasım 2018)

Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Olcay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı olcay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun olcay hocamdan 🙂

Cevapla