Nişanlımla Hemen Evlenme Büyüsü

Nişanlınız ile aranız son zamanlarda kötü mü?Nişanlınız ile aranızı bozmak isteyen kişiler mi var bu gibi durumlar ile sık sık karşılaşmak an meselesidir.Özellikle ülkemizde Nişanlılık döneminde çiftler arasından en çok sorunların yaşandığı dönemler olarak bilinmektedir.Nişanlılık döneminde çiftler arası sorunlara tanıdık tanımadık herkez müdahale eder.Nişanlız ile aranız kötü olduğu zaman sizler ile bugün paylaşıcağımız dua ile sorunları en azında maneviyat kısmını aşabilirsiniz..

İnsan suresinin ilk 2 ayetini 313 defa okuyacaksınız, ayetin sonundaki semian kelimesine gelince 7 kere tekrar edeceksinisiniz yani şu şekilde okunacak başta 1 defa besmele cekin.

Hel eta alel`insani hıynüm mined dehri lem yekun şey`en mezkura. İnna halaknel`insane min nutfetin emşacin nebteliyhi fece`alnahu semiy`an,semiy`an,semiy`an,semiy`an,semiy`an,semiy `an,semiy`an,bası yra.

Bu uygulama sadece evlenmek içindir o yüzden sevdiğinizle evlenmek niyetindeyseniz tutar yoksa boşuna okumayın tutmaz, zira besmele ile başlayıp ayet okunuyor.

Nişanlınızı Geri Getirme ve Tekrar Aşık Etmek İçin Lütfen İletşime Geçin

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Bir önceki yazımız olan Evlilik Kurtmarma Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Evlilik Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 4629 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
17 Hayır

“Nişanlımla Hemen Evlenme Büyüsü” için 7 yorum var.

  1. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

  2. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

  3. Medyum Dolunay hayatımın değişmesini sağladı. Kafamın içerisinde milyonlarca soru işareti bulunurken kısmet açma büyüsü yaptı ve beni kısa sürede net bir insan haline dönüştürdü. Hakkın ödenmez.

  4. Medyum Dolunay hakkında pek çok yorum okudum ve ona ikna etme büyüsü yaptırdım. Evliliğim boyunca eşimi hiçbir konuda ikna edemiyordum. Ama artık durum değişti. Teşekkür ederim emekleriniz için…

  5. Evlenmeyi planladığımız bir dönemde nişanlımın bana soğuk olduğunu fark etmeye başladım. Bunun nedenini ne olduğunu bilmiyordum. Ancak ikna etme büyüsüydü. Medyum Dolunay nişanlımın kafasının netleşmesini sağladı ve düğünümüzü yaptık artık mutluyuz.

  6. Sevgilim tarafından aldatılmak ve her konuda yalan söylenmesi beni çok üzmeye başladı. Buna dayanamayacağıma karar verdim. Medyum Dolunay’dan bağlama büyüsü istedim. Bu büyü gerçekten işe yarıyor.

  7. Eşimin başka birisiyle 5 yıldır ilişkisi olduğunu hatta bu ilişkinin çok daha ileri boyuta taşındı. Onu öğrendim ve eşimi birlikte yaşadığı kadından ayırmak için soğutma büyüsü ve papaz büyüsü gibi uygulamalar yaptırdım. Bu uygulamaların sonucunda eşim evine geri döndü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir