Burdasınız: Ana Sayfa » Medyumlar » Medyum Belçika

Medyum Belçika bu güne dek Belçika medyumlar içinde çok kritik başarılara imzasını atan mühim bir medyumdur. İlişkiler üzerine yoğunlaşan çalışmalar yapan Olcay hoca, kısa zamandır vatan dışındaki takipçilerine de Belçika medyumluk hizmetleri vermeye başlamıştır. Çocukluğundan bu yana ailesinin de etkisiyle mahrem ilimler ile ilgilenmeye başlayan Olcay, kısa süre içinde bütün Kıbrıs’ta okunuşu dünyada bilinen medyumlardan birisi haline gelmiştir.

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, papaz büyüsü, bağı bozma vb. konular üzerine internet sitemiz üzerinden kısa süre içinde bütün bilgileri vermeye başlayacağız. Ek Olarak amor büyüsü okunuşu bağlama büyüsü ile müteallik da çok kritik başarılara imzasını atmıştır. Bu başarıları sitemizde yer alan Medyum olcay Yorumları bölümünden inceleyebilirsiniz.

Birkaç paslı çivi alınır, kirli bir ip ya da paslı bir telle biribirine sıkıca bağlanır. Çivilerin sayısında üçer kez «Ya Hu» denir. Daha sonra, bağlanmak istenen kimsenin adı söylenir, bir sağa, bir sola tükürülür. Güvey evine giden yoldan alınan topraklar çivilerin üzerine serpilir.
Alimsin ya Allah
Kaadirsin ya Fettah
Bdkisin ya Settar
Ya Ya Ya Ya Ya Ya Ya
«Ben (..)yı bağladıım, muradını kestim, el intikam ve’l meram» diye üç kez okunup, çiviler, güveyin evi yakulında bir yere, gizlice gömülür. Çiviler gömülü oldukları yerde kaldığı sürece, ilk üç gün, güvey başarılı olamaz, üç giinden sonra hastalanırmış.
Büyü yapılarak bağlanan güveyin çıldırıp yollara düşmemesi için, büyüyü yapan cinciden aldığı öneıi gereğince, yalnız erkini bağladığını, başka bir yerine yıkım getirmek istemediğini bildinnek düşüncesiyle, her gün üç kez:

Ya hafız hzfz eyle
Ya Settar setr eyle
Ya Cebbar cebr eıjle
Ya Hadi hidayet eıjle
Ya Mum inayet eyle
El akzbet z’e’l selamet
diye okuyup güveyin oturduğu. eve doğru gizlice üfler.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Antalyada Büyü Bozan Hocalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

9 Comments

 1. Marvin C. Bell dedi ki:

  Sevgilinizi,nişanlınızı veya kocanızı sürekli olarak sizi düşünmesini sağlamak nerde olursanız olun sevdiğiniz kişinin rüyalarına girmek için yapılan uygulamalara aşk büyüsü nedir. bağlama büyüsü ilede sevdiğiniz kişi kendinize daha çok bağlaya bilirsiniz.

 2. Haticenur dedi ki:

  Ben belçikadan yazıyorum aşk tılsımı yapmak istiyorum çevremdeki herkezde var ve burda herkez sizi konuşuyor devamlı nasıl randevu alabilirim

 3. Mustafa dedi ki:

  Merhaba
  Benim aile sorunlarım var. Büyü den şüpheleniyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum.

 4. zeynalabidin dedi ki:

  Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Olcay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı olcay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun olcay hocamdan 🙂

 5. eyyup sabri dedi ki:

  Medyum olcay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Olcay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 6. funda özlem dedi ki:

  Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Olcay hocayi buldum, irtibata gectim.Olcay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Olcay hocadan razı olsun.

 7. Ziya Doğramacı dedi ki:

  Olcay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Olcay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Olcay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

 8. ender dedi ki:

  Merhabalar olcay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

 9. selçuk dedi ki:

  Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için olcay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask