Kocanızı Metresinden Ayırma Büyüsü

Kocanızı Metresinden Ayırma Büyüsü, kocanızın metresi ile olan yakınlığı yüzünden evinizde huzurunuz yok ise ve maddi yöndende sıkıntı yaşıyorsanız aşağıdaki büyü ile kocanızla metresini ayırabilirsiniz. Aşağıdaki duayı bir yumurtaya yazın ve yumurtanın kalan yüzüne isimleri yazın. Yumurtayı gece vakti kırın ve kırıntıları gömün. dua budur: Lir ricali nasıybüm mimma terakel validani vel akrabune ve lin nisai nasıybüm mimma terakel validani vel akrabune mimma kalle minhü evkesür nasıybem mefruda.Ve iza hadaral kısmete ülül kurba vel yetama vel mesakınü ferzükuhüm minhü ve kulu lehüm kavlem ma’rufa.Velyahşellezıne lev teraku min halfihim zürriyyeten dıafen hafu aleyhim felyettekullahe velyekulu kavlen sedıda.İnnellezıne ye’külune emvalel yetama zulmen innema ye’külune fı bütunihim nara ve seyaslevne seıyra.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2146 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
19 Hayır

“Kocanızı Metresinden Ayırma Büyüsü” için 9 yorum var.

  1. Nişanlım bana çok kırıcı davranıyor. Özellikle nişanlandığımızdan beri beni gözü görmüyor adeta. Sanki seni elde ettim dercesine hor görüyor. Aşk büyüsü ile onu kendime bağlamak istedim. Bu konuda Medyum Dolunay’ı tavsiye eden yakınlarımı dinledim. Artık her şey değişti. Çok mutluyuz. İyi ki seni tercih etmişim Medyum Dolunay.

  2. Babam evleneceğim kişiyi beğenmedi. Evlenmemize yönünde olumsuz düşünceleri var. Onu bu konuda kırmak istemiyorum. Eşim ile aralarına sıcaklık yaptırmak istiyordum. Bu sırada Medyum Dolunay ile tanıştım. Onunla aldığımız kararlar doğrultusunda kısa zamanda birbirilerine ısındılar. Bugün istemem olacak. Teşekkürler Medyum Dolunay.

  3. Annem hayatıma çok müdahale ediyor. Bu konuda evlilik hayatımda ciddi zarar görmeye başladı. Bunun önüne geçmek amacıyla annemi hanemden uzaklaştırmak amacıyla soğutma büyüsü yaptırdım. Medyum Dolunay’a danıştığım bu konu kısa zamanda sonucunu hissettirdi. İyi ki seni tercih etmişim Medyum Dolunay.

  4. Kızım çok yakın bir arkadaşı ile sorunlar yaşıyor. Küçüklüğünden beri birlikte büyüdüklerinden sorun yaşamaları onu çok üzüyor. Bu konuda ona destek olmak istiyorum. Medyum Dolunay ile onların üzerindeki bu soğukluğu kaldırmak için girişimde bulunduk. Birbirlerine yakınlaşmaları için yapılan büyü sonuç verdi. Artık kızımın gönlü de sosyal hayatı da çok aydınlık. Teşekkürler Medyum Dolunay.

  5. Eski sevgilim beni terk etti. Ondan fena intikam almak istiyorum. Artık sevgim yeniden canlanmaz. Ömür boyu onu cezalandırmak için kısmet bağlama büyüsü yaptırma arzuma engel olamadım. Bu konuda Medyum Dolunay ile görüştüm. Neticede büyü yapıldı. Artık huzurum yerinde. Teşekkürler Medyum Dolunay.

  6. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

  7. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  8. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  9. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir