Kızlar İçin Güzel Görünme Büyüsü


Avlanan geyiğin  boynundan büyükçe bir tutam tüy kesilip alınır, ipek bir iplikle üç düğüm vurulup bağlandıktan sonra, büyü yapılacak kızın adı söylenerek üç gece ayazda bırakılır. Üçüncü gecenin bitiminde yerinden alınan tüyler, ertesi günün gecesi yatsıdan sonra yediye ayrılır. Genç kızın ya da kadının büyü yaplaca kimsenin adı söylenerek ipek iplikle üçer düğüm vurulup bağlanır. Bu arada yedi kez:
Euzubi rabbike rabbike
Euzubi sübhane subhaneke
Ya Allah Allah Allah


söylendikten sonra, tüyler ayrı ayrı muşambalara, muşambalar da yeşil bezlere sarılıp yedişer dikişle dikilir. Her tüy çıkımının üstüne yetmiş yedi kez «bismillah ya Allah, en koru ya illah» denerek üflenir, büyüyü yaptıranın adı söylenir, evine doğru üfürülür. Tanrıya yakarılarak üç kez:
Hüsn-i Yusuf
Hulk-i Yakuh
Sabr-i Eyyub

diye söylenir, tüylerin üzerine, sağa sola üflenir, üç rikaat namaz kıhnır, tüyler ışık gören bir yere saklanır, orada da üç gün üç gece bırakılır, bu süre içinde bin bir «ya seyyid» söylenir. Üçüncü günün bittiği gece, yatsıdan sonra, tüyler, kim için büyü yapılmış- sa onun evinin çevresinde, evi kuşataca’k biçimde, yedi ayrı yere gömülür.

Tüyler muşambaya, beze sarılı olarak konuldukları yerde kaldıkları sürece, o evde oturan, büyüyü yaptıran kimse, erkeklerin, kendini kıskananların gözüne ceylan gibi görünürmüş.
Bu büyüyü yalnız yaptırania yapan cinci, hoca bilir, üçüncü kişi bilmez, bilirse büyünün etkisi kalmazmış. Geyik tüylerini de büyüyü yapan bulur. Böyle tüyler büyücülerde daha önceden bulunur.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Büyü ile Yapılabildiği Söylenen Bazı Hususlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


5 Yorum

çetin (04 Mart 2018)

Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Olcay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Olcay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

Cevapla

aycan (27 Ağustos 2018)

Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Olcay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

Cevapla

aykut (14 Eylül 2018)

Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Olcay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

Cevapla

berk (29 Eylül 2018)

Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum olcay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

Cevapla

ikram (08 Kasım 2018)

İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Olcay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

Cevapla