Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Kızlar İçin Güzel Görünme Büyüsü

Avlanan geyiğin  boynundan büyükçe bir tutam tüy kesilip alınır, ipek bir iplikle üç düğüm vurulup bağlandıktan sonra, büyü yapılacak kızın adı söylenerek üç gece ayazda bırakılır. Üçüncü gecenin bitiminde yerinden alınan tüyler, ertesi günün gecesi yatsıdan sonra yediye ayrılır. Genç kızın ya da kadının büyü yaplaca kimsenin adı söylenerek ipek iplikle üçer düğüm vurulup bağlanır. Bu arada yedi kez:
Euzubi rabbike rabbike
Euzubi sübhane subhaneke
Ya Allah Allah Allah


söylendikten sonra, tüyler ayrı ayrı muşambalara, muşambalar da yeşil bezlere sarılıp yedişer dikişle dikilir. Her tüy çıkımının üstüne yetmiş yedi kez «bismillah ya Allah, en koru ya illah» denerek üflenir, büyüyü yaptıranın adı söylenir, evine doğru üfürülür. Tanrıya yakarılarak üç kez:
Hüsn-i Yusuf
Hulk-i Yakuh
Sabr-i Eyyub

diye söylenir, tüylerin üzerine, sağa sola üflenir, üç rikaat namaz kıhnır, tüyler ışık gören bir yere saklanır, orada da üç gün üç gece bırakılır, bu süre içinde bin bir «ya seyyid» söylenir. Üçüncü günün bittiği gece, yatsıdan sonra, tüyler, kim için büyü yapılmış- sa onun evinin çevresinde, evi kuşataca’k biçimde, yedi ayrı yere gömülür.

Tüyler muşambaya, beze sarılı olarak konuldukları yerde kaldıkları sürece, o evde oturan, büyüyü yaptıran kimse, erkeklerin, kendini kıskananların gözüne ceylan gibi görünürmüş.
Bu büyüyü yalnız yaptırania yapan cinci, hoca bilir, üçüncü kişi bilmez, bilirse büyünün etkisi kalmazmış. Geyik tüylerini de büyüyü yapan bulur. Böyle tüyler büyücülerde daha önceden bulunur.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Büyü ile Yapılabildiği Söylenen Bazı Hususlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

  1. çetin dedi ki:

    Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Olcay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Olcay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask