Burdasınız: Ana Sayfa » Evlilik Büyüsü » Kız Kaçırma Duası

Bir kimse sevdiği kızdan yüzbulamaz, ondan da vazgeçemezse, onu dua ile kendine çekip kaçırabilir.Bu işlernde kız kendiliğinden kaçar, onu isteyen erkeğe gelirmiş. Bu işi yapmak isteyen erkek, bir cuma gecesi, yatsıdan sonra, kızın evinin yanından, daha iyisi, kapı eşiği önünden bir avuç toprak alır, işi yapmayı üstüne alan, konuşup anlaştığı cineiye götürür Cinci, bir kağıdın üzerine Kur’andan kısa bir sure yazar, sonra kağıdı suda iyice ezer, su bcılanır. Toprağı bu suyla yoğurur, çamur yapar. Bir gün ayazda saklar. Erkek, yedi gece, yatsıdan sonra, cineiye gelir okunur. Cinci, büyük bir üçgen çizer, erkeği onun içine oturtur. Üçgenin çevresine büyükçe bir daire çizer, dairenin çevresine kızın adını yazar, Kur’andan kısa bir sure okur, dairenin çevresine fırdolayı üfler. Sonra bir ip alır, kızın adı­nı söyleyerek ipe yedi düğüm vurur, erkeğe verir.Erkek düğümlü iple kalkıp dairenin çevresinde,kızın adını oluşturan harflerin sayısınca döner.

İkinci gece ayazdan alınan toprak üçe bölünür,üçüncü gece kızın evinin çevresinde bir üçgenin köşelerini oluşturacak biçimde üç ayrı yere ezip serpilir. Ev bir üçgen içinde kalmış gibi olur.Cinede yedi gece sürdüı ille n işlemin bi tim günü, erkeğe bir avuç okunrrıuş arpa verilir. Erkek, o arpaları da, kızın evinin yakınında, topraklı bir yere serper. Bir kaç gün erkek, kıza görünmez sonra arada bir görünür. O topraklar dağılıp yere karışıncaya, arpa taneleri çimleninceye değin kız kaçıp erkeğe gelirmiş.

Çok gizli yapılması gereken bu işin zamanını iyi seçme gereği vardır. Özellikle ekinierin çimlenme dönemlerini gözönünde tutmak gerekir.Yoksa, ya arpaları kuşlar yer ya da ekinlerin çimlenme zamanına denk gelmezse bozulur, bitmez. O nedenle, bu iş, çokluk, güz geçtikten sonra, ekin ekme aylarında yapılır. Karadeniz kıyılarında ekin balıara doğru ekilir, genellikle karakış geçtikten sonra, Orta Anadolu’da güz döneminde. O nedenle, bu iş, daha çok Karadeniz kıyılarında uygulanır.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Evlilik Kurtmarma Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Comments

 1. huseyi dedi ki:

  Bunlara asla inanmıyorum çünkü hiç birşey gerçek doğru değildir hepsi para duzagi

 2. mamyak dedi ki:

  Ben 3 yıllık evliyim. Eşimle severek evlenmiştik. İlk aylarımız hatta ilk bir senemiz çok güzel geçti. Ancak ilk seneden sonra çevremizden, özellikle de eşimin ailesinden “bebek yapın” şeklinde baskılar gelmeye başladı. Ben de çocukları çok severim ve mutluluğumuzun meyvesini vermeyi, eşime bir armağan sunmayı çok istedim. Ancak ne kadar denesek de hamile kalamadım. Her ay umutla bekleyip, sürekli testler yapıp hüsranla karşılaşmak psikolojimi çok yıprattı. Eşim ise ailesinin dolduruşuyla olacak, aylar geçtikçe bana kötü davranmaya, her hastalanışımda yüzüme laflar çarpmaya başladı. Kendisine bir çocuk veremediğim için beni aşağılıyor, hakaretler ediyordu. Kendisine doktora gidip test yaptırmak için çok dil döktüm ama buna da yanaşmadı. “Sen benim erkekliğimden şüphe mi duyuyorsun? Gideceksen sen git doktora, bende bir şey yok. Kısır olan sensin.” gibi laflar ediyor, ısrar edersem sinirleniyor kırıp döküyordu. Bir süre sonra ise eşim geceleri eve geç gelmeye başladı. Genelde sabaha karşı alkollü geliyor, bazı geceler hiç gelmiyor, ben sabahlara kadar onu beklerken o kim bilir nerelerde, kimlerin koynunda sabahlıyordu. Durumu kayınvalideme ve eşimin ablasına anlattığımda ise “Kadın olsaydın da kocanı evde tutsaydın.” cevabını aldım. Çaresizlik içinde sabaha kadar ağladığım gecelerden birinde Facebook’ta arkadaşımla dertleşirken bana Medyum Olcay ismini önerdi. Daha önce haberlerde, internet sitelerinde dolandırıcı medyumlar tarafından kandırılan bir çok kişiyi okumuştum. Ne yalan söyleyeyim, çekinerek aradım. Telefondaki sesi bana güven verdi, daha konuşurken içime bir huzur doldu. Sorunumu anlattım, dinledi ve büyü bozma yaparak kocamı eve geri getirebileceğini söyledi. Çalışmalara başladık, Allah’ın izniyle ve Olcay Hoca’nın gücü sayesinde iki hafta içinde önce eşim eve vakitli gelmeye başladı, dışarıdan ayağı kesildi. Bu esnada bana davranışları da değişmişti, eski günlerimizdeki gibi yumuşak davranıyor, ilgi gösteriyordu. Kocamı eve döndürdüm hocamın sayesinde, şimdi sırada kayınvalidem ve görümcemden intikam almak var…

 3. aslıhan dedi ki:

  Medyum olcay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Olcay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 4. bedreddin dedi ki:

  Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Olcay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask