Burdasınız: Ana Sayfa » Bağlama Büyüsü » Kız Bağlama Büyüsü

imagesKızın çeyiz sandığından çalınan bir mendilin üzerine kömiirle bir daire, dairenin içine bir kare cizilir. Karenin dört köşesine kızın adının baş harfi yazıldıktan sonra, yirmi sekiz kez «Allah», üç kez «Kayurn» denir, mendilin dört ucuna üfürülür. Karenin ortasma ince bir nokta konup çevresine dört «vav» yazılır. Mendilin uçları birbiri üstüne gelecek biçimde katlanırken, yetmiş bir kez «bağladım» denir, İyice katlanan mendil. bir muşambaya sarıldıktan sonra, ışık görmeyen bir yere saklanır. Bu işlem gerdekten yedi gün önce yapılır. Gerdek gecesi mendilin saklandığı yere varılıp «unutma ya seyyid» denir. Böylece kız balanrnış olur. Bu bağlılık mendilin açılacağı güne değin sürermiş.

Bu büyüyü yapacak kimsenin, kızın çok yakınlarından, kızın çeyiş sandığını korkusuzca karıştırabilecek oranda içli dışlı olduğu kimseler arasından birisine başmurması, onu elde etmesi gerekir. Yoksa gelin olacak kızın sandığı, önüne gelene gösterilmez. Ancak «sandık açma, çeyiz gösterme günü» gelin eşyası ortaya konur ki, bu sırada da mendi çalma olanağı yoktur. Mendilin çahndığtnın anlaşılması büyünün sonuçsuz kalmasına yol açar. Olay duyulunca, kızın bağlandığı anlaşılarak düğün başka güne atılabilir.

Eski, kirli bir mendilin içine kızın adının ilk ile son harflerinin yazılı olduğu bir k.ğıt parçası konur. Yedi kez «ya Allah» denip mendile, yazıların bulunduğu kğıdın üstüne üflenir. Mendflin uçlaii, birbiri üstüne gelecek biçimde, katlanır. Sonra, mendil bir dikdörtgen olacak biçimde üstüste katlanıp bir muşambaya sarılır, bir iplikle bağlanır, ancak ipliğe düğüm vurulmaz, uçları birbirine sarılır.
Bu işlem gerdekten bir gün önce yapılır. Katlanıp bağlanan mendilin üstüne yetmiş «Ya Rabbena» söylenip üflenir. Sonra «sedde bikrihi» denip kızın evine doğru üfürülür. Çok güvenilir bir kimsenin, özellikle bir kadınm aracılığı ile, mendil kızın eşyası arasına kcnur. Eşya karıştırılıp mendflin bulunmasına değin kız bağlı kalır. Mendil bulununca büyü yapıldığı anlaşılır. Bu nedenle, büyü yapan da, yaptıran da, kendini belli etmez, üzerine kuşku çekmemeye bakar.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

  1. hasan yavuzhan dedi ki:

    Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Olcay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Olcay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask