Kısmet Açmak Büyüsü

kismet-acma-buyusuEvde kalmış bir kızın kısa süre içinde, kendisine uygun, bir koca ‘bulabilmesi için yedi sabah üç yol ağzında duıırnası gerekir, ilkin cinciye gidilir, sabah ezanından önce okunulur. Sonra cincinin gösterdiği biçimde yola durulur. Cinci, ‘koca arayan ‘kızın ainına üç <sin» yazar, aralarına birer nokta kayar. Mor ‘mürekkeple yazılan bu yazılar, üç «kulhuvaflalı» okunacak süre !boyunca 1a.zm alıırnda durur, sonra silinir (yazan siler). Silme cincinin uy’gun gördüğü oiçimde olur, ya dille yalarnr ya da ılık su ile yıkanır. Kızın avuçlarının içine de birer «kaf» yazılır, biraz sonra silinir. Üç kez «euzubi rabbike» söylendikten sonra, kızın göğsüne üflenir. Evli bir <kadının yaşmağı, ya da başına sardığı başka bir örtü kızın başına örtülür, Kur’andan ‘bir süre iokunup gene kızın yüzüne üflenir. Bu işlem, en az üç, en çok yedi sabah; ezandan .önce yapılır. Kız cincinin yanından ayrildıktan sonra, gösterilen üç yol ağzına gider, orada üç <<kulhuvallaı>>, bir «elham» okuyup sağa sola üfleS’ecek sürece durur, yüzünü güneşin doğduğu yöne çevirir:

Ya Allah, ya ilcıh
Güneşle doğsun kısmeti
in ci harncliililldh
Allah Allah Allah Hu
tldh iMh ildh Hu
Bismillahi illabillah
diye tanrıya yakarır, diz çöker, güneşin doğduğu yere eğilir, başmı üç kez toprağa kor, kalkar. Bunu da, en az üç, en çok yedi kez (yedi gün) yapar. Bu büyünün yapıldığı süre, kızın aybaşı döneminden en az yedi gün sonra. ya da yedi gün önce olmalıdır. Büyüyü yalnız kızla cinci bilecek, yoksa bozulur. Bunu yapan kızın yirmi sekiz gün içinde kısmeti  açılırmış.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Bir önceki yazımız olan Şeytanlar Kötü Kokuları mı Severler? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 637 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
23 Hayır

“Kısmet Açmak Büyüsü” için 1 yorum var.

  1. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir