Burdasınız: Ana Sayfa » Dualar » Katı Kalpleri Yumuşatmak İçin Dua

Katı Kalpleri eşlerin kalplerini yumuşatmak, bir birlerine karşı daha anlayışlı ve merhametli olmalarını temin etmek amacıyla aşağıda gelen halim ismi şerifinin mübarek vefki iki adet yazılır. Vefkin üzerine 1000 defa Halim ismi şerifi Y Hal?m şeklinde okunup nefes edilir. Sonra hazırlanan bu vefklerden birisini suya koyup içerler. Diğerini de eve kapının üzerine koyarlarsa, bir birlerine karşı daha mütevazi olurlar, huzur ve mutlulukları artar.
Vefk şudur;

kati-kalpleri-yumusatmak-icin-dua

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Comments

  1. kemal dedi ki:

    Merhabalar. Ben daha önceden Olcayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Olcay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Olcay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

  2. hacer dedi ki:

    Medyum olcay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Olcay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask