Burdasınız: Ana Sayfa » Dualar » karı kocayı birbirinden soğutma duası

İstenen kişiler arasında soğukluk olması ve böylece o kişilerin birbirlerinden uzak durmaları için yapılır. Örneğin; kocayı ailesinden soğutma, sevenleri birbirinden soğutma, eşleri birbirlerinden soğutma gibi.

Bismillâhirrahmânirrahim. Âllahümmağfirli zenbi ve metti’Iî fî darri, bârikli fî rizkî altahümmecaini minnet tevvâbin, vec’alni mînel mutetahhirin, Vec’alni min ibadikessaiihin vec’alni minellezine lâ havfün aleyhim ve fâhüm yahzenün.

Bir önceki yazımız olan Kocayı muma çevirme duaları başlıklı makalemizde kocayı muma çevirmek ve suya okunan aşk duası hakkında bilgiler verilmektedir.

14 Comments

 1. Muhterem dedi ki:

  Hocam ben karimdan ayrılmak vede boşanmak istiyorum onu sevmiyorum ben başka birisini seviyorum ve sewdigim kisiyle evlenmek istiyorum hocam ben karimdan nasıl ayrilabilirim

 2. Murat dedi ki:

  hocam ben evli bir erkegi karisindan soguyup bosamasini istiyorum
  bunun icin ne yapmam lazim

 3. celal ünal dedi ki:

  Sevdigim erkegin karisindan ayrilmasini istiyorum bu konuda yardimci olursaniz sevinirim

  • gulseren dedi ki:

   Karı kocayı ayırma duası

  • gulseren dedi ki:

   Ne eşinden ayrılması icin neyapmak lazım

   • Gulseren dedi ki:

    Ben evladımla ilgili sorunlar yaşıyordum. Oğlum 20 yaşında ve teknikerlik okuyor. Ben emekli bir öğretmenim, eşim de ptt den emekli oldu. Oğlumuz oturduğumuz kentte üniversiteye girdi. Orta halli bir öğrenciydi ama aile sevgisi, aile terbiyesi bilen bir çocuktu her zaman. O yıl üniversite 2. Sınıfa geçti. Bir okul arkadaşı vardı oğlumun. Üniversitede tanıştılar tabiki. Çok yakın arkadaş oldular. Başlarda hiçbir şey anlamadık sonralarında oğlum çok para harcamaya, bize hiç beklemediğimiz şekilde sert çıkışlar yapmaya, eve gelmemeye başladı. Evladını sıkan bir anne baba olmadık biz.Genç sonuçta tabiki gezecek, eğlenecek. Ama oğlumuz 4 gün eve hiç gelmedi. Deliye döndük. Telefonla ulaşamadık.Başladım oğlumu aramaya nerde olduğunu bulmaya çalışmaya. Evlat candır evlada bir şey olursa can gider,evlat acısı allah kimseye yaşatmasın.Nitekim şükür ki oğlumun sağlığı iyiydi.

    Ama öğrendiklerim dünyayı başımıza yıkmıştı. Oğlumun o arkadaşı bir kumarhanede okul harici çalışıyormuş ve oğlumu kumara alıştırmış. Oğlumu oraya borçlandırmış ve onunda orada çalışmasına kadar gidecek kötü bir yola sokmuş. Oğlumuzla konuştuk, kızdık, kavgalar ettik,o borcu ödedik ama o arkadaşından koparamadık.Göz göre göre kumar bağımlısı olacaktı oğlumuz arkadaş yoluna.Başına neler gelebilir diye karı koca sabahlara kadar uyuyamadık. Hanımın bir arkadaşı ayırma büyüsü diye bir şey var demiş.

    Onlar da babası için yaptırmışlar,Olcay Hoca yapmış işlemi. Hanım en ince ayrıntısına kadar anlattı.Bir arayalım bakalım iyice bir öğrenelim dedim ama biz onca şey yaptık çözüm bulamadık,böyle bir şey nasıl çare edebilir diye düşündüm. İnternette de araştırmaya başladım.Olcay Hocanın sitesine baktım, yorumları okudum.İnsanlar neler yaşıyordu ve Olcay Hoca dan çok memnun olduklarını, sorunlarına çözüm olduğunu yazmışlardı.Aradım Olcay Hocayı. Durumu en ince ayrıntısına kadar anlattım.Çok ilgilendi.İlk gün karar veremedim, ikinci gün tekrar aradım. Yine aynı ilgi ve alakayı gördüm. Bana yapılabilecek işlemin celp işlemi olduğunu,hazırlığın 3/7 gün süreceğini ve işlemin etkisinin 21 gün içerisinde etki edeceğini anlattı. Oğlumuz artık eve bile gelmiyordu, doğru dürüst okula gitmiyordu, hayatı gözümüzün önünde telef oluyordu.İşlemi yaptırdım.İşlem etkisini nasıl gösterirse buraya aynen onu yazacağım diye geçirmiştim içimden.Olumsuz olsa,hiçbir etki görmeseydik aynen yazacağım dedim çünkü insanlar bunları okuyor ve çare arıyorlar.

    İşlem yapıldıktan 1 ay sonra oğlum eve geri döndü, tabi okula devam etmediği için derslerin çoğundan kalma noktasında ama şimdi okuluna sarıldı.1 sene daha uzayacak ama bitireceğim diyor.O kötü arkadaşı ile asla konuşmuyor ve görüşmüyor.Düzgün arkadaşları ile oturup kalkıyor ve bize karşı da davranışları oldukça düzeldi. Genç adam tabiki herşeye evet diyecek değil.

    Sonuç: Olcay Hoca çok sağol.Evladımın hayatı batakhane olabilirdi, onu kurtardı.İşlem tamamlanınca ücretin tamamını göndermiştim ya Hocam. Şimdi başımıza bir hal gelse işlemi yapmadan hepsini veririm sana.Allah razı olsun Olcay Hocam.Yazdıklarım da inşallah birbirlerine hayırlara vesile olur.

 4. celal ünal dedi ki:

  sevdigim kisi

 5. Sevgi dedi ki:

  Sevdiğim adamı eşinden ayırmak istiyorum oda beni seviyo ama eşi boşanmıyo nasıl boşanmalarını sağlarım

  • Isimsiz dedi ki:

   Evli adamdan başka adam bulamadinmi.Yuva yikanin yuvası olmaz.Birinin göz yaşı üzerine kurulan yuva ne kadar sağlıklı yuva olur acaba.Allah sizin gibilere akıl fikir versin.

  • Fatihhhh dedi ki:

   Daha önce bir yazımda size çocuğumuz olmadığı için kayınvalidemin ve görümcemin gazına gelerek bana nasıl kötü davranmaya başladığını, bu yüzden çocuğumuz olmadığı için evi terk edip başka kadınlarla düşüp kalktığını anlatmıştım. Sağolsun bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başvurduğum Medyum Olcay, kayınvalidemin yaptırdığı büyüleri bozarak eşimi eve döndürmüş, mutluluğumuzu yeniden kurmuştu. Eşim o olaydan sonra normale döndü, bana yeniden ilk yıllarımızdaki gibi iyi davranmaya başladı, çocuk meselesini açmıyor, sorun etmiyor gibi görünüyordu. Ama ben biliyordum ki, kocamı her fırsatta gaza getiren ve benim hakkımda dolduran kayınvalidem ile ablası yani görümcem de boş durmayacaklardı. Olcay Hoca ile ilk çalışmamızdan sonra görüşmeye devam ediyorduk, kendisi benim ilişki koçum gibi olmuştu adeta, her sorunumda ilk önce ona koşar, ondan yardım ister olmuştum. Sağolsun o da beni hiç kırmadı. Eşimin ailesinin yine bana karşı bir şeyler çevirmeye başladığını hissettiğimde de soluğu Olcay Hoca’da aldım. Bana “Hiç korkma, eşine aşk büyüsü yapacağız. Gözü senden başkasını görmeyecek, kulağı senden başkasını duymayacak. Başkalarına değil, sadece sana inanacak. Sen ne dersen onu yapacak.” dedi. Eşimi bildiğim için başta pek inanmadım ama Olcay Hoca’nın nelere kadir olduğunu, neler yapabildiğini de bizzat görmüştüm. Ben tamam deyince işlemlere başladık. Olcay Hoca bana 20 gün süre verdi, bu esnada sabırlı olmamı, onun sözünden çıkmamamı istedi. Gerçekten de işlemlerin sonunda kocam sanki daha yeni tanışmışız da beni tavlamaya çalışıyormuş gibi bana düşkün oldu. Sanki yeniden bana aşık olmuştu. Çiçekler, hediyeler, ne dersem “sen bilirsin hayatım” lar, ne istersem “sen yeter ki iste” demeler. Gözlerime, kulaklarıma inanamadım. Bunları sizlerle paylaşmamın sebebi, bu devirde güvenilir medyum bulmak çok zor. Siz de başkaları gibi kandırılmayın, dolandırılmayın. İlk başta doğru hocaya gidin. Bu da aynı hastalık gibi, doğru doktora gitmezseniz hem para, hem vakit, hem huzur kaybedersiniz.

 6. Çiçek dedi ki:

  Mrb.sevdigim kişi evli fakat akraba evliligi oldugu için ailesi izin vermiyor ayrılmalarına kendiside cok istiyor ayrılmak ve cocuklarıda yok bana yardımcı olursanız sevinirim

 7. Gulseren dedi ki:

  Ben sevgilimi cok seviyorum benim olması icin ne yapmam lazım

 8. Nalan dedi ki:

  Olcay hocam hayırlı geceler gecemi demek sabahmi bilemedim hocam artık sıkıntılardan gecem gündüzüm karıştı Olcay hocam ben. Evli iki çocuk annesiyim eşimin ailesiden yedi senedir çekiyorum nolur bana yardımcı olun sizden isteğim eşimin ailesinde bulunan 6kisinin bana karşı ağzı dili bağlansin istiyorum ve son olarakta ikinci kattaki pislik elti ve kocasının burdan taşınıp bizden burdan uzağa gitmesini istiyorum bunun için bana yardımcı.olursaniz çok teşekkür ederim

Yorum Yok


© 2014 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü ·
ask