Burdasınız: Ana Sayfa » Dualar » karı kocayı birbirinden soğutma duası

İstenen kişiler arasında soğukluk olması ve böylece o kişilerin birbirlerinden uzak durmaları için yapılır. Örneğin; kocayı ailesinden soğutma, sevenleri birbirinden soğutma, eşleri birbirlerinden soğutma gibi.

Bismillâhirrahmânirrahim. Âllahümmağfirli zenbi ve metti’Iî fî darri, bârikli fî rizkî altahümmecaini minnet tevvâbin, vec’alni mînel mutetahhirin, Vec’alni min ibadikessaiihin vec’alni minellezine lâ havfün aleyhim ve fâhüm yahzenün.

Bir önceki yazımız olan Kavuşma Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

34 Comments

 1. Muhterem dedi ki:

  Hocam ben karimdan ayrılmak vede boşanmak istiyorum onu sevmiyorum ben başka birisini seviyorum ve sewdigim kisiyle evlenmek istiyorum hocam ben karimdan nasıl ayrilabilirim

 2. Murat dedi ki:

  hocam ben evli bir erkegi karisindan soguyup bosamasini istiyorum
  bunun icin ne yapmam lazim

 3. celal ünal dedi ki:

  Sevdigim erkegin karisindan ayrilmasini istiyorum bu konuda yardimci olursaniz sevinirim

  • gulseren dedi ki:

   Karı kocayı ayırma duası

  • gulseren dedi ki:

   Ne eşinden ayrılması icin neyapmak lazım

   • Gulseren dedi ki:

    Ben evladımla ilgili sorunlar yaşıyordum. Oğlum 20 yaşında ve teknikerlik okuyor. Ben emekli bir öğretmenim, eşim de ptt den emekli oldu. Oğlumuz oturduğumuz kentte üniversiteye girdi. Orta halli bir öğrenciydi ama aile sevgisi, aile terbiyesi bilen bir çocuktu her zaman. O yıl üniversite 2. Sınıfa geçti. Bir okul arkadaşı vardı oğlumun. Üniversitede tanıştılar tabiki. Çok yakın arkadaş oldular. Başlarda hiçbir şey anlamadık sonralarında oğlum çok para harcamaya, bize hiç beklemediğimiz şekilde sert çıkışlar yapmaya, eve gelmemeye başladı. Evladını sıkan bir anne baba olmadık biz.Genç sonuçta tabiki gezecek, eğlenecek. Ama oğlumuz 4 gün eve hiç gelmedi. Deliye döndük. Telefonla ulaşamadık.Başladım oğlumu aramaya nerde olduğunu bulmaya çalışmaya. Evlat candır evlada bir şey olursa can gider,evlat acısı allah kimseye yaşatmasın.Nitekim şükür ki oğlumun sağlığı iyiydi.

    Ama öğrendiklerim dünyayı başımıza yıkmıştı. Oğlumun o arkadaşı bir kumarhanede okul harici çalışıyormuş ve oğlumu kumara alıştırmış. Oğlumu oraya borçlandırmış ve onunda orada çalışmasına kadar gidecek kötü bir yola sokmuş. Oğlumuzla konuştuk, kızdık, kavgalar ettik,o borcu ödedik ama o arkadaşından koparamadık.Göz göre göre kumar bağımlısı olacaktı oğlumuz arkadaş yoluna.Başına neler gelebilir diye karı koca sabahlara kadar uyuyamadık. Hanımın bir arkadaşı ayırma büyüsü diye bir şey var demiş.

    Onlar da babası için yaptırmışlar,Olcay Hoca yapmış işlemi. Hanım en ince ayrıntısına kadar anlattı.Bir arayalım bakalım iyice bir öğrenelim dedim ama biz onca şey yaptık çözüm bulamadık,böyle bir şey nasıl çare edebilir diye düşündüm. İnternette de araştırmaya başladım.Olcay Hocanın sitesine baktım, yorumları okudum.İnsanlar neler yaşıyordu ve Olcay Hoca dan çok memnun olduklarını, sorunlarına çözüm olduğunu yazmışlardı.Aradım Olcay Hocayı. Durumu en ince ayrıntısına kadar anlattım.Çok ilgilendi.İlk gün karar veremedim, ikinci gün tekrar aradım. Yine aynı ilgi ve alakayı gördüm. Bana yapılabilecek işlemin celp işlemi olduğunu,hazırlığın 3/7 gün süreceğini ve işlemin etkisinin 21 gün içerisinde etki edeceğini anlattı. Oğlumuz artık eve bile gelmiyordu, doğru dürüst okula gitmiyordu, hayatı gözümüzün önünde telef oluyordu.İşlemi yaptırdım.İşlem etkisini nasıl gösterirse buraya aynen onu yazacağım diye geçirmiştim içimden.Olumsuz olsa,hiçbir etki görmeseydik aynen yazacağım dedim çünkü insanlar bunları okuyor ve çare arıyorlar.

    İşlem yapıldıktan 1 ay sonra oğlum eve geri döndü, tabi okula devam etmediği için derslerin çoğundan kalma noktasında ama şimdi okuluna sarıldı.1 sene daha uzayacak ama bitireceğim diyor.O kötü arkadaşı ile asla konuşmuyor ve görüşmüyor.Düzgün arkadaşları ile oturup kalkıyor ve bize karşı da davranışları oldukça düzeldi. Genç adam tabiki herşeye evet diyecek değil.

    Sonuç: Olcay Hoca çok sağol.Evladımın hayatı batakhane olabilirdi, onu kurtardı.İşlem tamamlanınca ücretin tamamını göndermiştim ya Hocam. Şimdi başımıza bir hal gelse işlemi yapmadan hepsini veririm sana.Allah razı olsun Olcay Hocam.Yazdıklarım da inşallah birbirlerine hayırlara vesile olur.

 4. celal ünal dedi ki:

  sevdigim kisi

 5. Sevgi dedi ki:

  Sevdiğim adamı eşinden ayırmak istiyorum oda beni seviyo ama eşi boşanmıyo nasıl boşanmalarını sağlarım

  • Isimsiz dedi ki:

   Evli adamdan başka adam bulamadinmi.Yuva yikanin yuvası olmaz.Birinin göz yaşı üzerine kurulan yuva ne kadar sağlıklı yuva olur acaba.Allah sizin gibilere akıl fikir versin.

  • Fatihhhh dedi ki:

   Daha önce bir yazımda size çocuğumuz olmadığı için kayınvalidemin ve görümcemin gazına gelerek bana nasıl kötü davranmaya başladığını, bu yüzden çocuğumuz olmadığı için evi terk edip başka kadınlarla düşüp kalktığını anlatmıştım. Sağolsun bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başvurduğum Medyum Olcay, kayınvalidemin yaptırdığı büyüleri bozarak eşimi eve döndürmüş, mutluluğumuzu yeniden kurmuştu. Eşim o olaydan sonra normale döndü, bana yeniden ilk yıllarımızdaki gibi iyi davranmaya başladı, çocuk meselesini açmıyor, sorun etmiyor gibi görünüyordu. Ama ben biliyordum ki, kocamı her fırsatta gaza getiren ve benim hakkımda dolduran kayınvalidem ile ablası yani görümcem de boş durmayacaklardı. Olcay Hoca ile ilk çalışmamızdan sonra görüşmeye devam ediyorduk, kendisi benim ilişki koçum gibi olmuştu adeta, her sorunumda ilk önce ona koşar, ondan yardım ister olmuştum. Sağolsun o da beni hiç kırmadı. Eşimin ailesinin yine bana karşı bir şeyler çevirmeye başladığını hissettiğimde de soluğu Olcay Hoca’da aldım. Bana “Hiç korkma, eşine aşk büyüsü yapacağız. Gözü senden başkasını görmeyecek, kulağı senden başkasını duymayacak. Başkalarına değil, sadece sana inanacak. Sen ne dersen onu yapacak.” dedi. Eşimi bildiğim için başta pek inanmadım ama Olcay Hoca’nın nelere kadir olduğunu, neler yapabildiğini de bizzat görmüştüm. Ben tamam deyince işlemlere başladık. Olcay Hoca bana 20 gün süre verdi, bu esnada sabırlı olmamı, onun sözünden çıkmamamı istedi. Gerçekten de işlemlerin sonunda kocam sanki daha yeni tanışmışız da beni tavlamaya çalışıyormuş gibi bana düşkün oldu. Sanki yeniden bana aşık olmuştu. Çiçekler, hediyeler, ne dersem “sen bilirsin hayatım” lar, ne istersem “sen yeter ki iste” demeler. Gözlerime, kulaklarıma inanamadım. Bunları sizlerle paylaşmamın sebebi, bu devirde güvenilir medyum bulmak çok zor. Siz de başkaları gibi kandırılmayın, dolandırılmayın. İlk başta doğru hocaya gidin. Bu da aynı hastalık gibi, doğru doktora gitmezseniz hem para, hem vakit, hem huzur kaybedersiniz.

 6. Çiçek dedi ki:

  Mrb.sevdigim kişi evli fakat akraba evliligi oldugu için ailesi izin vermiyor ayrılmalarına kendiside cok istiyor ayrılmak ve cocuklarıda yok bana yardımcı olursanız sevinirim

 7. Gulseren dedi ki:

  Ben sevgilimi cok seviyorum benim olması icin ne yapmam lazım

 8. Nalan dedi ki:

  Olcay hocam hayırlı geceler gecemi demek sabahmi bilemedim hocam artık sıkıntılardan gecem gündüzüm karıştı Olcay hocam ben. Evli iki çocuk annesiyim eşimin ailesiden yedi senedir çekiyorum nolur bana yardımcı olun sizden isteğim eşimin ailesinde bulunan 6kisinin bana karşı ağzı dili bağlansin istiyorum ve son olarakta ikinci kattaki pislik elti ve kocasının burdan taşınıp bizden burdan uzağa gitmesini istiyorum bunun için bana yardımcı.olursaniz çok teşekkür ederim

 9. Pelin Yilo dedi ki:

  Allah Olcay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Olcay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 10. Karanalp Dursun dedi ki:

  Allah Olcay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Olcay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 11. Aşık Kız dedi ki:

  Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum olcay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

 12. Emre Dikbaş dedi ki:

  Allah Olcay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Olcay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 13. SELİN AKKAMIŞ dedi ki:

  Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Olcay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Olcay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 14. Tütüncü memo dedi ki:

  Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Olcay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Olcay hocamdan razı olsun.

 15. İstanbul Lady dedi ki:

  Olcay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Olcay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Olcay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

 16. Tarık orbay dedi ki:

  Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti olcay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 17. Durak Birsen dedi ki:

  Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti olcay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 18. Sevgi almak dedi ki:

  Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Olcay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı olcay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun olcay hocamdan 🙂

 19. SELİN AKKAMIŞ dedi ki:

  Muğla merkezden ben SELİN AKKAMIŞ. selamun aleyküm web siten harbiden çok güzel, teşekkürler 09-01-2018 19:27:55

 20. Deniz Döner dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son olcay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki olcay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var olcay hocam.

 21. cuma dedi ki:

  Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum olcay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için olcay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende olcay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

 22. şenol dedi ki:

  Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Olcay hocayla irtibata geçtim.Olcay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Olcay hocadan allah razı olsun.

 23. abdulmelik dedi ki:

  Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve olcay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Olcay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 24. cansu selcan dedi ki:

  Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten olcay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda olcay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum olcay beyi tavsiye ederim..

 25. ibrahim dedi ki:

  İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Olcay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

 26. mehtap dedi ki:

  Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Olcay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Olcay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

 27. yasemin dedi ki:

  Merhabalar olcay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

 28. muhammed sami dedi ki:

  Medyum Olcay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Olcay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

Yorum Yok


© 2014 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask