Burdasınız: Ana Sayfa » Dualar » Kalp Gözünün Açılması İçin Dua

Aşağıdaki verilen tavsiyeler birçok gösterişli olmakla birlikte vakti kısaltmaya yöneliktir  .   Esma zikri yapanlar muhakkak Esmaül hüsnayı tamamiyle okumakla günlük dengeleme yapmaldır  .
Pek birçok bereket ve feyz’e menba kalan şu ayetler ek olarak kalb gözünü açmada tesirlidir  .
Necm Suresi Ayet 58 i  ,   gunde 1153 kez okuyanin kalp gozu acilir  .
Gunde 12  .000 Kez Ya Rahman diyenin kalp gozu acilir  .
Gunde 12 . 000 Kez Ya Pratik diyenin Kalp gozu acilir  .
Gunde 12 . 000 Kez Ya Basir diyenin kalp gozu acilir  .
Gunde 12 . 000 Kez Ya Nur diyenin kalp gozu acilir  .
Gunde 12 . 000 Kez Ya Habir diyenin kulagi Ruhanilerin sesini duyar  .
Gunde 12 . 000 kez Ya Semi’u diyenin kulagi Ruhanilerin sesini duyar  .
Gunde 2207 kez Kaf suresi Ayet 22 i  ,   okuyanin kalp gozu acilir  .
Gunde 7.000 Subbuhun Kuddusun vel melaiketu ver ruh diyenin kalp gozu acilir  .
Gunde 7 . 000 kez Ya Allamul Guyub diyenin Kalp gozu acilir  .
Gunde 12 . 000 Ya Batin diyenin kalp gozu acilir  .
Gunde 7 . 000 kez Ya Hayyu Ya kayyum diyenin kalp gozu acilir  .
Gunde 7 . 000 Kez Besmele okuyanin kalp gozu acilir  .
Gunde 1000 Kez Ayeti  –  i Kursi okuyanin Kalp gözü açılır  .
Gunde 1000 kez Fatiha  –  i Serif okuyanin Kalp gözü açılır  .
Gunde 1000 kez Ihlas  –  i Serif Okuyanin Kalp gözü açılır  .
Not: Her Esmanin tekrardan her hususi inkişafıda vardır  .

Son olarak  ,   pratik zikredilen ve her terakki ehlinin virdi kalan   ”  Ya Allah  ”   yahut   ”  Allah  ”   esması  .
Günde Ebced sayısı civarında   (  4356  )   kısa süre hemen sonra veya başka bir anlam ile bir kaç ay zarfında ruhanilerle münasebeti başlar  .

Not: Zikirler Tenha karanlik veya los bir odada  ,   gozler kapali  ,   gonul butun dusuncelerden bos kibleye oturarak cekilirse ek olarak faydali ve kisa sürede tesiri gorulur  .   Üstelik basiniza Beyaz cok ince bir tulbent gecirirseniz ek olarak iyidir  .   Niçin?

Oturduğunuz yerde başınıza piramit bir şapka veya yuvarlak köşeli bir örtü ile örtmek sizin   ”  enerji boyutunuz  ”  da çok yüksek bir çeşitlilik ortaya çıkaracaktır  .
Camilerin üstünün kubbe halinde olması  ,   müspetleri çekmesi içindir  .   Kozmostan iştirak eden yaratılanların o yuvarlaktan içeri girmeleri camidekilerin rahat olmasını olanağı sağlar  .
ınsanların şeklinin anten buna benzer  ,   başının da yuvarlak ve kubbe buna benzer olması Yaratıcı’nın planının birçok ince düşünülmüş  ,   insanlığa ibret dersi verecek bir parçasıdır  .

Tarikatlerin bazısında harici dünya ile irtibatı kesme ve zikre yoğunlaşma tavsiyesi ile başın üst kısmına beyaz bir örtü salınıverilir  .   Gözleride kapayacak biçimde  .

Kimsenin bulunmadigi karanlik odada veya mum isigina bakarak devamli kible tarafina dogru zikir cekilir ve gunde asgari bir saat  .   Ucuncu Gozun acilmasindaki ilk faktör Alninizin ortasina parmakla bastiriliyormus buna benzer veya alninizin ortasi uyusuyormus buna benzer veya alninizin ortasinda titresim olusmasi  ,   uyusukluk olmasi buna benzer veya ve veya… bu ilk noktasidir  .   Bir kisi gunde asgari 2 saatini zikire ayirmasi lazimdir  .   Gece ve gunduzede bu saatleri bolusturebilir  .

Günde 313 ve ek olarak çok Ayet’el Kürsi okumak şiddetli tesir icra ettiği müşahade edilmiştir  .

Ayrıca  ,   Kalp gözünün açılmasına alametler olarak  ,   belli bir süre hemen sonra Ilk Olarak ağrı  ,   kulaklarda çınlama  ,   uğuldama yahut tiz sesler duyma  ,   benzer anda veya müteakiben 2 kaş arasına birisi bastırıyormuş buna benzer basınç duygusu oluşur ve bir başka hususta kalbin inkişafı halinde olabilir  .   Kaynaklar ve tecrübesi olanlar bu biçimde anlam etmekte  .

Yalnız şunu da belirtmeden geçmemekte yarar var  .   Bu hususta samimi kalan birey olası mertebe seher vakti dediğimiz erken namazından az önce kalkarak   (  tahmini bir  –  bir buçuk saat önce  )   2 rekaat namazını  ,   eğer bu vakitte eda ediyorsa teheccüdünü kılsın arkasında Erken namazına civarında aralıksız bir  ,  5 saat virdini okusun  .   Aralıksız okumada bir yoğunlaşma ile birlikte 15 dakikalık aralıklarla kademelerde yükselme oluyorki en ileri kademe ek olarak tesirli oluyor

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Comments

  1. orhan dedi ki:

    Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir olcay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

  2. ercan dedi ki:

    Slm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask