İstanbulda büyü yapan hocalar


İstanbul ve çevre ilçelerde büyü bozan bağlama büyüsü hizmeti veren medyum olcay ile eşiniz ile aranız kötü ise yada başka sebeplerden doğan bütün sonuçlar için yardım alabilirsiniz.

Başlıca Büyü Belirtileri; Ruh halinizde bir değişim hissetmeniz, Kuruntu halleri. Örneğin bazıları evden dışarı çıkıp hapishane girse elbisesinin hatta bütün bedenlerinin kirlendiği hissine kapılarak elbiselerini değiştirirler ve banyo yaparlar… Bazılarının derdi problemi de akarsu ile; devamlı banyo uygulamak isterler saatlerce banyoda kalırlar, saatlerce ellerini yıkarlar. Kendinizi tanıyamaz vaziyette olmanız, Geceleyin artarak devamı eden sıçrayarak uyanmalar, Aymazlık anında korkma, bağırarak uyanma, Şiddetli rüyalar görmeye başlamanız, Rüyalarınızda sık kedi, köpek buna benzer hayvanları görmeniz, Uykuda yükseklerden atılma-düşme-uçma  ( sık olanlar) Aymazlık anında dişleri gıcırdatmak. .

İstanbulda Büyüsü Yapan Hocalara ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Hollanda da büyücü Hoca başlıklı makalemizde büyü bozan hocalar hollanda, büyü yapan hocalar hollanda ve hollanda da büyü bozan hocalar hakkında bilgiler verilmektedir.


1 Yorum

esra (08 Mayıs 2018)

Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Olcay hocayi buldum, irtibata gectim.Olcay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Olcay hocadan razı olsun.

Cevapla