İlişkimin Kurtuluşu


Üniversite hazırlık dönemimde tanıştığım ve uzun süre platonik olarak aşk beslediğim kişiyle uzun süren bekleyişlerimin ardından sonunda sevgili olmayı başarmıştık. Her şeyin yolunda gittiği, aşkımızı zirvede yaşadığımız harika zamanlar geçiriyorduk. Birbirimizden başkasını gözümüz görmüyor, sadece baş başa olup aşkımızı delicesine yaşamak istiyorduk. Büyük aşkımı bulmuşken asla hiçbir sebepten dolayı kaybetmek istemiyordum. Eğer kaybedersem bu benim sonum olurdu. Derken o kara gün gelip çattı… Canım sevgilimle aramızda soğuk rüzgârlar esmeye başlamıştı. Ortada elle tutulur hiçbir sebep yokken sevgilim benden inanılmaz derecede uzaklaşmıştı. İnsan o an hiçbir şey düşünemiyor mantıklı davranamıyor. Bu sebepten olsa gerek ki ayrılık sürecimiz çok hızlı oldu ve hazin son; sevgilim benden ayrılmıştı…

Medyum Olcay’ın İlişkimdeki Yeri

Yapacak hiçbir şeyim yoktu. Ne çevremdeki insanların ne de ailemin bana verebileceği hiçbir teselli kalmamıştı. Ben de çareyi internette aramaya karar verdim ve Medyum Olcay’ın sitesiyle karşılaştım. Ve kendimi 0532 367 13 25 nolu telefonu ararken buldum. Kendisine başımdan geçen her şeyi olduğu gibi anlattım. Ve bana küs olan sevgiliyi geri döndürme büyüsünü uygulayacağını söyledi. En başta hiç inandırıcı gelmemişti fakat başka çarem yoktu. Ve sabırla bekleyişimin sonucunda hiç ummadığım hızla hiç ummadığım güzel şeylerle karşılaştım.

Aşkımın Zaferi

Artık sevgilimle el ele, göz gözeydik. Her şey muhteşem olmakla birlikte üstüne üstlük aramız eskisinden daha iyiydi. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Bir önceki yazımız olan İki Kişiyi Ayırma Büyüsü başlıklı makalemizde İki Kişiyi Ayırma Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.