İlgi İçin Büyü


İlgi İçin Büyü, birisinin ilgisini kendi üzerine çekmek için büyü yaptırmayı düşünebilirsiniz ve büyü yaptırarak da ilgisini çekmekle kalmaz o kişiyi kendinize aşık eder köle eder ve ipleri elinize alırsınız. Sevdiğiniz kişinin size ilgi göstermesi zaten sizi sevdiği anlamına geleceğinden büyü yaptırmakta bunun en garanti yoludur. Sevdiğiniz kişinin sürekli sizinle ilgilendiği bir dünya düşünün. İlgi İçin Büyü konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü ile Yapılabildiği Söylenen Bazı Hususlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


6 Yorum

e (17 Aralık 2015)

merhaba üniversite öğrencisiyim…artık kaç kez intiharı düşündüm veya kalkıştım bilmiyorum ama artık yollardan geçtim…lakin kalbimde çok büyük bir delik açıldı artık eski ben ben değilim…çok değiştiğimi söylüyorlar ki doğrudur…içim artık boş gibi…tam olarak ifade edemiyorum ama durum böyle…buna sebep olan bir kişi var…aldatıldım…tabiki çoğu insan bunları yaşıyor ve zamanla geçiyor elbette ama ben asla unutamadım aklımdan bir gün olsun dahi çıkmıyor hem çok kızıyorum hem de çok özlüyorum…bencilce evet ama sonsuza kadar benim olsun isterdim…bugüne kadarki tek aşık olduğum kadın o dur.lütfen yardım edin…para verecek gücüm yok…ama ızdırap haline geldi lütfen yardım edin…sanki biri tüm hayatıma müdahale ediyor gibi her şey çok güzelken her şeyimi kaybettim…tüm hayatım çöpe döndü birden bire…lütfen çok özlüyorum…

Cevapla

özlem (02 Mart 2018)

Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten olcay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda olcay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum olcay beyi tavsiye ederim..

Cevapla

nuh (31 Temmuz 2018)

Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Olcay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Olcay hocamdan razı olsun.

Cevapla

ömer faruk (27 Eylül 2018)

Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum olcay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde olcay hocam evliliğimi kurtardı.

Cevapla

hasan (11 Ekim 2018)

Merhabalar olcay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

Cevapla

erol (21 Ocak 2019)

Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum olcay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim olcay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

Cevapla