Fotoğrafla büyü sayesinde mutlu oldum


Fotoğrafla büyü konusunu ilk kez bir arkadaşımdan duymuştum. Kendi erkek arkadaşına büyü yaptırarak çok güzel bir ilişki yaşamaya başlamıştı. Açıkçası o güne kadar büyülerle aramda hiçbir bağ yoktu. Hatta hiç inanmazdım diyebilirim ki aslında ne kadar doğru olduğunu daha sonra başıma gelen bir olayla anladım. Okul kampında tanıştığın birinin sana çok fena aşık oldum fakat başka şehirlerde yaşıyorduk sadece elimde ona ait bir fotoğraf vardı. Onun da bana ilgisi olduğunu düşünüyordum ama ne yazık ki herhangi bir açıklama ya da ilgisini ifade edecek bir şey yapmamıştı.
Fena halde aşıktım
Gecem gündüzüm onu düşünerek geçiyordu ve onun bana aşık olmasını o kadar çok istiyorum ki Her gün dua ediyordum. Sonra aklıma bir gün arkadaşımın yaptırdığı fotoğrafla büyü geldi. Belki ben de yaptırırsam aynı sonucu elde ederim diye düşündüm. Tabii ki bu konuyu arkadaşım anlatamadım çünkü biraz gurur yapmıştım ve ona inanmadığım söylediğim için de tekrar ona soramadım.
Sonuç aşk oldu
Onun fotoğrafla büyü konusunda Medyum Olcay Bey den yardım aldığını biliyordum. Ben de internetten kendisi hakkında bir araştırma yaparak onun resmi telefon numarası 0532 367 13 25’i aldım ve bu numaradan kendisini aradım. Büyü yaptırmak istediğimi ve sevdiğim insana kavuşmak için yardım istediğimi söyledim. Ben çok güzel bir şekilde karşıladı ve gerçekten yaptığı büyü sayesinde şu anda o insanla birlikteyim ve her şey yolunda gidiyor.

Bir önceki yazımız olan Domuz yağı kardeşimi etkiledi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.