Büyüler

Evlilik Hayalim Gerçek Oldu

Uzun zamandan bu yana çok istememe rağmen evlilik hayallerim bir türlü gerçek olmuyordu. Tam güveneceğim ve hayatımı birleştireceğim biri ile tanışıp her şeyin yolunda gittiğini düşünürken ilişkim evlilik seviyesine geldiğinde beklenmedik şekilde sorunlar oluyor ve bir anda partnerimle yollarımızı ayırıyorduk. Bu durum beni olduğu kadar aile üyelerimi de yeteri kadar üzüyordur. Bir gün arkadaşım üzerimde kısmet kapama büyüsü tarzında bir işlemin etkisi olabileceğini söyledi ve bana medyum Dolunay ile tanışmamı önerdi.

Kısmetim Kapanmış

Medyum Dolunay yaptığı işlemler ile üzerimde bir büyünün etkisinin olduğunu anladı ve bu işlemi yapan kişinin de ilk erkek arkadaşım olduğunu söyledi. Bunları duyunca başımdan kaynar sular döküldü. Hemen özel bir büyü bozma işlemi ve ardından evlilik büyüsü yaparak beni manevi anlamda yaşadığım sıkıntılardan kurtardı ve kısa bir süre sonra beni çok mutlu eden bir ilişkiye başladım. Belki inanmayacaksınız ama 5 yıllık evliyim ve eşimle ilişkimiz çok iyi gidiyor.

Kesinlikle Kendisi İle Tanışmalısınız

Kendisini tanıdığım için kendimi çok şanslı hissettiği medyum Dolunay’a ulaşmak hem çok kolay hem de kendisinin yaptığı işlemler ile her türlü sorundan kurtulmak mümkün. Birçok kişiye verdiğim 0555 171 85 40 nolu telefon numarası medyum Dolunay’ı arayan kişilerin hayatlarının olumlu yönde değişmesine neden oldu. Bu tarz sorunlar yaşayan herkese kesinlikle bu başarılı medyum ile çalışmalarını öneriyorum.

Bir önceki yazımız olan Evlilik Kurtmarma Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Evlilik Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1890 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
18 Hayır

“Evlilik Hayalim Gerçek Oldu” için 28 yorum var.

 1. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

 2. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

 3. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 4. Benim için hoca değil tam bir yaşam koçudur. Medyum Dolunay’ı tanıyınca değişen hayatım o kadar güzelleşti ki, sizin de mutlu, huzurlu bir hayat sürdürebilmenizi yürekten isterim.

 5. Oğlum gelinimin dolduruşuna gelip bana kötü konuşmaya başladı. Bunu kaldırmam söz konusu olmadığından kardeşimin gittiği Medyum Dolunay’a ayırma vefki yaptırdım. Gelinim kendi kazdığı kuyuya düşmüş oldu.

 6. Mutlu şekilde sözlendik ama yüzük takınca tartışmalar başladı. Büyü yaptırıp yeniden mutlu olabilmemiz için Medyum Dolunay’a başvurdum. Artık kavga yok, yakında evleniyoruz.

 7. Büyüye inanmayan ben eşim evi terk edince soluğu Medyum Dolunay’da aldım. Meğer büyüler doğruymuş ama işin ehli lazım. Eşimi eve geri döndürdük ve ben artık her konuda kendisine başvuruyorum.

 8. Medyum Dolunay’ın ismini dikiş nakış hocamdan duymuştum. Anlattıkları ilgimi çekince ben de kaynanam için dil bağlama vefki yaptırmak için başvurdum. Kaynanamla sorunum tamamen bitti.

 9. Tarafsız bir gözle size papaz büyüsünün çok etkili olduğunu söyleyebilirim. Kendim denediğim ve sonucunu harika şekilde aldığım için 0 555 171 85 40 nolu hattan Medyum Dolunay’la temasa geçmenizi öneririm.

 10. Geri getirme vefki sayesinde geçen sene evi terk edip tek başına yaşayan babamı eve döndürdük. Medyum Dolunay hem babamıza kavuşmamızı, hem de gözyaşlarımızın dinmesini sağladı.

 11. Ahu’nun ailemle anlaşamadığı için evlenmeyi istememesi üzerine ben de annemi etkileyecek dil bağlama vefki için Medyum Dolunay2la görüştüm. Annem şimdi Ahu’yla can ciğer kuzu sarması.

 12. Medyum Dolunay hoca ile internetteki bir sitede okuduğum yorum sayesinde tanıştım. Akrabalarımızla olan kavgalarımızı onun yaptığı büyüler sayesinde sona erdirdik.

 13. Kardeşimin macera peşinde koşmasından bıkan ailem evlendirme vefki için Medyum Dolunay’a başvurdu. Kardeşimi iki ay önce evle3ndirdik,i şimdi daha sakin ve aklı başında biri oldu.

 14. Telefonlarıma bile çıkmayan eski sevgilimi geri döndürme vefki ile ayaklarıma kapanan biri haline getirdim ya içim çok rahat. Bana ettiklerinin sonucu Medyum Dolunay sayesinde çok da güzel oldu.

 15. Her şeye muhalefet eden kayınvalidem hep huzursuzluk çıkarttığı ve evimize sık geldiği için mecburen uzaklaştırma büyüsü yaptırmak adına Medyum Dolunay’a başvurduk. Sağ olsun sorunumuzu çözdü.

 16. Artık tartışmadan bıkmıştım. Ben de aşk dolu bir ilişki istiyordum. Eşime dil bağlama vefki yaptırdım: Medyum dolunay tatlı dilli, aşk dolu bir eşe sahip olmama yardımcı oldu.

 17. Artık söylenmek değil, eyleme geçmek niyetinde olduğumdan araştırdım ve Medyum Dolunay sayesinde benden para çalan ortağıma uzaklaştırma vefki yaptırdım. Kısa süre sonra ayrıldık.

 18. Sevdiğim kız babasının zoruyla başkasıyla evlendirildi. Gururuma yediremedim ve onun ayrılması için Medyum Dolunay’la görüşüp ayırma vefki hazırlattım. Ayrıldılar ve sonradan ailesini ikna edip biz evlendik.

 19. Bir dostum arkamdan iş çevirip kocama kur yapıp onu elde etmeye çalışınca hemen uzaklaştırma vefki yaptırdım. Arkadaşımın hayatımdan tamamen çıkmasına vesile olan Medyum Dolunay’a çok teşekkür ederim.

 20. Allah vergisi medyumluk yeteneğini kullanarak hayatımı baştan sona değiştiren Medyum dolunay ailemizin pek çok sorununda değişik büyülerle bizlere yardım etmiş çok değerli bir insandır.

 21. Hoca tavsiyesi isteyenlere öncelikle Medyum Dolunay’ın yorumlarını okumalarını ve mutlaka kendisiyle yakından tanışmalarını öneririm. Papaz büyüsü yaparak benim hayatımı düzeltti.

 22. Mutluluğum tek kaynağı kesinlikle Medyum Dolunay’dır diyebilirim. Önce Allah’ın izniyle, sonra hocanın desteği ile sevdiğim kızla evlenip yepyeni bir sayfa açtım.

 23. Kendisine ait 0 555 171 85 40 nolu hattan konuştuğumda bile ne denli değerli biri olduğunu anlamıştım. Bağlama vefki ile eşimin sevgisini artıran, yuvamı kurtaran biridir.

 24. Bütçem çok kısıtlıydı ama Medyum dolunay asla para konusunda bana zorluk çıkarmadan hemen papaz büyüsü yaparak alamadığım borcu kolaylıkla tahsil etmeme yardımcı oldu.

 25. Büyü meselesi çok hassas olduğu için herkesin dikkatli tercih yapması lazım. Medyum Dolunay sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak, son derece yetkin tek kişidir.

 26. Eşim bana soğuk davranınca onu kendime kul köle etmeye karar verdim ve hemen Medyum Dolunay’la irtibata geçtim. Dedikleri kadar başarılı ve iyi biri. Papaz büyüsü sayesinde eşim aşk dolu biri oldu.

 27. Arzu isminde bir kıza iki senedir yanığım ama beni görmüyor bile. Annem teyzemden Medyum Dolunay’ın 0 555 171 89 94 numarasını aldı, aradık. Aşık etme vefki yaptırdık, şu an Arzu’yla sevgiliyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir