Evliliğim Darmaduman Olacaktı


Sizlere yaşadığım çok talihsiz durumlardan bahsetmek istiyorum. 15 yıllık evliyim. İki kızım var. Eşimle çok zor şartlar altında evlendik. Kayınpederim hayatta olmadığı için evde kayınvalidemin sözü geçiyordu. Beni hiçbir zaman gelini olmaya layık görmedi.  Aramızdaki buzlar hiçbir zaman erimedi. Fakat biz eşimle çok mutluyduk. Kayınvalidemin onca kötü lafına kulak tıkıyor mutluluğumuzu yaşıyorduk. Fakat bu mutluluk bir anda yok oluvermeye başladı. Eşim birden bire annesinin sözünü dinler olmuştu. Bana sürekli şiddet uygulamaya başlamıştı. Ayrıca çocuklara da hoyratça davranıyordu. Annesi ne derse onu yapıyordu. En çok ta beni dövüp azarlıyordu.

Kocam canavara dönüştü

Her günüm ayrı bir ıstıraptı. Dayak yemekten yüzüm gözüm sürekli şiş haldeydi. Kocamın içine adeta bir canavar girmişti. Doğaüstü güçlerin yardımına ihtiyacım var bu yüzden hiç düşünmeden 0532 367 13 25 nolu telefonun sahibi olan Medyum Olcay’ı aradım. Eşimin durumundan, her gün yediğim dayaklardan, kocamın bambaşka birine dönüştüğünden yakındım. Kayınvalidemin yönlendirmesiyle hareket eden kocama tuvalet büyüsü yapılmış. Bu büyüyü bozabilecek kişi Medyum Olcay’dan başkası olamazdı.

Istıraplı Günler Bitti

Hocamız sayesinde kayınvalidemin yaptırmış olduğu kötü büyüden kurtulan kocam, kısa süre içerisinde tıpkı eskisi gibi harika bir adama dönüştü. Artık kocamın eski halinden eser kalmadı. Bu anlamda Medyum Olcay’a ne kadar teşekkür etsem azdır. Sayesinde evim huzur doldu, çocuklarımın yüzü güldü, ben de dünyanın en mutlu kadını oldum.

Bir önceki yazımız olan Evlileri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Evlileri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.