Evli Ayrılmış Kişileri Barışma Duası

birini-seviyorsun-ve-sevdigine-kavusmak-istiyorsunEvli ya da nişanlıyken ayrılmış iki kişinîn barışmalarını sağlamak düşüncesiyle cinciye incir büyüsü yaptırılır.

Eşlerden barışmak isteyen kimse, cinciye gidip durumu anlatır Cinci ilk günü ikisinin adlarını, yaşlarını öğrenip almyazılarını okumak için yıldızlarına, burçlarına bakar. Kurbandan gelişi güzel bir sure okuyup «hayr yâ sübhan» diyerek işe başlar.

Cinci erkekle kadının yaşları toplamının üç katı incir çekirdeği alır, bir muşambaya koyup yedi kat büker, bağlar gece ayaza bırakır. Bu süre içinde doksan dokuz «yâ şâfi» söyleyip kapıya doğru üfler, İkinci günü, kendisine başvuran kadınsa, loş bir odaya; erkekse, ocakbaşına oturtulur. Onun biraz uzağına bir üçgen çizip köşelerine «yâ hak» yazar. «Bismihi, hayrihi, ve-lâ gayrihi,« yâ kâfi» dedikten sonra ona doğru üfler. Bu işlem beş gün belli bir saatte yapılır. Altıncı günü muşambaya sanlan incir çekirdekleri ocağa tutulur, muşamba sökülmez, muşamba biraz yumuşadıktan sonra bastırıp yassılaştırılır, yeşil bir beze sarılıp yedi dikişle dikilir. Gene Kur’andan bir sure okunup üzerine üflenir, ne için yapıldığı söylenir, Tanrıdan yardım dilenir.

Yedinci günü muska gelene verilir. Muskayı yaptıran o gece yatsıdan sonra sevdiğinin evi çevresinde» muskaya vurulan dikişlerin sayısınca» dolanır. Her dolanışta «yâ ilah bismillah» deyip göğe üfler. Sonra muskayı sevgilisiyle kendisinin sık sık geçtkileri bir yere, ya taş altına gizler, ya toprağa gömer. Bu işlemden sonra, yedi gün içinde, ikisi arasında yakınlaşma, barışma olanakları belirirmiş. İstenen sonuç alınınca muska, konduğu yerden gizlice alınıp ıssız bir yere gömülür. Olayın duyulması, muskanın yerinin, yapanın, yaptıranın bilinmesi, işin bozulmasına yolaçacağından bu iş çok gizli tutulur.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Evlilik Kurtmarma Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

“Evli Ayrılmış Kişileri Barışma Duası” için 4 yorum var.

  1. النَّاسِ لِيَوْمٍ لاَرَيْبَ فِيهِ رُدْ فُلاَنِ ابْنِ فُلاَنَةَ عَلَى فُلاَنَةَ بِنْتِ فُلاَنَةَ وَاِلَى مَكَانِهَا الَّذِى خَرَجَ مِنْهُ وَاجْمَعْ شَمْلَهَا بِشَمْلِهِ اِنَّكَ عَلَى كُلِّ شَىْءٍ قَدِيرٌ bu bir vefk tılsımı örneğidir

  2. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

  3. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

  4. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir