Evlenecekleri ayırma büyüsü

Evlenecekleri ayırma büyüsüBu büyüyü size bir başkası uygulayacak!
Sevdiğiniz bir başkasıyla evlilik hazırlığı yaparken, evleneceği kişi ile arasını bozmak için:
Cuma yatsı namazından sonra 7 ayrı akarsudan alınmış birer tas su derin bir kabın içine koyularak ocağın üzerine kaynaması için koyulur. Su fokurdadıkça ‘’ el firak ya kahhar’’ diyerek su buharlaşana kadar tekrarlanır. Suyun bitmesiyle ‘’ya cin’’ diyerek ocağa doğru üflenir. Ardından yere bir çember çizildikten sonra iki yarın daire olması için ortasından bir çizgi çizilir. Sağ tarafa kızın adı, sol tarafa ise erkeğin adı yazılıp 41 kez dönülür ve her tur esnasında ‘’ el firak ya kahhar’’ diyerek hem kızın hem de erkeğin isminin üzerine tükürülür. Kişi 3 gün sonra gelmesi tembihlenerek gönderilir. 3 gün sonra geldiğinde kişi yere çizilmiş bir üçgenin içine oturtulduktan sonra kısa bir sure okunarak kişinin sol cenahına doğru üflenir. Bu durum 6 gün daha yatsı namazından sonra tekrarlanır. 7.günün sonunda şekildeki muska hazırlanıp naylonlandıktan sonra sarı bir beze sarılarak 3 dikişle tutturulur.
Kişi muskayı aldıktan sonra bir Cuma yatsı namazından sonra sevdiğinin evinin çevresinde bir daire oluşturacak biçimde ve her defasında ‘’ya hu’’ diyerek 7 tur attıktan sonra, muska kimsenin göremeyeceği bir şekilde sevdiğinin evinin kapısının eşiğinde bir yere saklar. Saat gece yarısını geçtikten sonra sevdiğinin damına küçük bir taş atılarak oradan uzaklaşılır. Bu büyü diğer iki kişiyi ayırır ama sevdiğinizin size dönmesini sağlamaz.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Bir önceki yazımız olan Kesin Ayırma Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1344 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
21 Hayır

“Evlenecekleri ayırma büyüsü” için 9 yorum var.

  1. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

  2. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  3. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  4. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

  5. İşyerimizdeki arkadaşlık ilişkileri oldukça karmaşık. Birinin iş yeri üzerinde olumsuz bir şeyler yaptırdığı kanısındayız. Çok iyi giden bir iş hayatımız varken aniden böylesine tercine dönemsi bize hiç de normal gelmiyor. Medyum Dolunay’a durumu mail ile anlatmamın ardından durumu düzeltebileceğini söyledi. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

  6. Görümcemin oğlu çok yanlış bir kıza sevdalandı. Annesi perişan. Bu duruma çok üzüldüm. Annesinin sözünü dinlemesi için ailesine bağlama büyüsü yaptırdık. Bu yolda bizi yalnız bırakmayan Medyum Dolunay’a çok teşekkür ederiz.

  7. Sınav zamanları hep tedirgin oluyor ve kaygı duyuyordum. Durumu bilgisine güvenilen Medyum Dolunay’a aktardım. Benim sakinlik kazanmam için yardımcı olacağı dualar olduğunu söyledi. Kendimden emin gerçekleştirdiğim sınav ile artık çok iyi bir konumdayım. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

  8. Anneannem ile annemin arası çok açık. Bu durum beni çok yıpratıyor. Aralarını düzeltmek için yapılan soğutma büyüsünü bozdurma niyetindeyim. Bu yolda almak istediğim yardımda beni yalnız bırakmayan Medyum Dolunay’a teşekkür ediyorum. Siz de her türlü yardım için ona ulaşabilirsiniz.

  9. Babam kardeşiyle uzun zamandır görüşmüyor. İş yüzünden aralarına giren gerginlik uzadıkça uzadı. Bu durum herkesi yıpratmaya başladı. Herkesin hayatının yoluna girmesi temennisi içindeyiz. Bu sebeple aralarına düzeltmek için Medyum Dolunay’a başvurduk. Artık her şey unutuldu. Gerginlikler son buldu. Teşekkür ederiz medyum Dolunay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir