Evimizde Garip Olaylar Cereyan Ediyordu


Misafir ağırlamayı seven bir aileyiz dolayısıyla dostlarımızı, arkadaşlarımızı sık sık evimize davet ederiz. Son zamanlarda yatak odamda bulundurduğum ziynet eşyalarımın birer birer eksildiğini fark etmeye başlamıştım. Varlıklı bir aileyiz bu yüzden takılarım, aksesuarlarım boldur. Takıp takıştırmayı çok severim. Her geçen gün ziynet eşyalarımın eksildiğini anladığımda doğal olarak canım çok sıkıldı. Bu yetmezmiş gibi cüzdanımdan paralar da eksiliyordu. Bir yandan altınlarım diğer yandan paralarım kaybolup duruyordu. Eşim ve çocuklarım da bu durumdan son derece rahatsızdılar. Bu durumun sürekli olarak devam etmesi artık evime girip çıkan herkesten şüphelenmeme yol açmış kafamı iyice kurcalar olmuştu.

Evime Girip Çıkan Kötü Niyetli İnsanlar

Evimizde oluşan bu durumun üstesinden gelmek zorundaydım. Huzurumuz bütünüyle kaçmış vaziyetteydi. Ayrıca evde tuhaf uğursuzluklar yaşamaya başlamıştık. Evimi ve özel eşyalarımı koruma altına alabilmemin bir yolu olmalıydı bu yol şüphesiz Medyum Olcay’dı. Kendisine bir arkadaşımın yardımı sayesinde ulaştım. Başımızdan geçen her şeyi anlattım. Böyle bir durumda azem büyüsü gerektiğinden, amacından ve hazırlanma aşamalarından söz etti. Sözlerinde itibar ve samimiyet vardı. Bu alanda ne kadar başarılı ve güvenilir bir kişi olduğunu bir kez daha anladım.

Evim Ve Ziynet Eşyalarım Koruma Altında

Hocamızın çalışmalarının ardından evime girip çıkan onca insana rağmen herhangi bir eşyamın eksilmediğini gördüm. Bu büyü sayesinde kötü niyetli kişiler otomatikman hayatımdan diskalifiye edildi. Bahsettiğim büyü çeşidi hafife alınacak bir çalışma değil arkadaşlar dolayısıyla bu büyüye ihtiyacınız varsa kesinlikle Medyum Olcay’la görüşmenizi öneririm. 0532 367 13 25 nolu numara kendisinin resmi telefon numarasıdır.

Bir önceki yazımız olan Etkili Ayırma Büyüsü başlıklı makalemizde Etkili Ayırma Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.


4 Yorum

eser (15 Ağustos 2018)

Merhabalar. Ben daha önceden Olcayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Olcay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Olcay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

Cevapla

okan (15 Ağustos 2018)

Medyum olcay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Olcay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

Cevapla

hasan (19 Ağustos 2018)

Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum olcay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

Cevapla

tuba (20 Ağustos 2018)

Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Olcay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Olcay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

Cevapla