Karınla Arandaki Aşkı Alevlendirme Büyüsü

Evde Kalana Evlendirme Büyüsü

Evde Kalana Evlendirme Büyüsü, evde kalan bir kişinin kısmetlerinin açılması için aşağıdaki dua yazılır ve suyu içilir hemde üzerinde taşınır. Suya okuma sayısı 41 dir. Dua budur: Em lehüm nesıybüm minel mülki fe izel la yü’tunen nase nekıyra.Em yahsüdunen nase ala ma atahümüllahü min fadlih fe kad ateyna ale ibrahımel kitabe vel hıkmete ve ateynahüm mülken azıyma.Fe minhüm men amene bihı ve minhüm men saddeanh ve kefa bi cehenneme seıyra.İnnellezıne keferu bi ayatina sevfe nuslıhim nara küllema nedıcet cüludühüm beddelnahüm cüluden ğayraha li yezukul azab innellahe kane azızen hakıma.Vellezine amenu ve amilus salihati senüdhılühüm cennatin tecri min tahtihel enharu halidıne fıha ebeda lehüm fıha ezvacüm mütühheratüv ve nüdhılühüm zıllen zalıla.İnnellahe ye’müruküm en tüeddül emanati ila ehliha ve iza hakemtüm beynen nasi en tahkümü bil adlv innellahe niımma yeızuküm bih innellahe kane semıam basıyra.

Bir önceki yazımız olan Evlilik Kurtmarma Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Evlilik Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1007 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

11 Evet
12 Hayır

“Evde Kalana Evlendirme Büyüsü” için 9 yorum var.

  1. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  2. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

  3. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

  4. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

  5. Arkadaşımın eşi içki kullanıyordu ve yuvalarını zarar vermeye başlamıştı. Medyum Dolunay’ın papaz büyüsü sayesinde onu içkiden kurtardık. Arkadaşımın da yuvasını da dağılmaktan.

  6. Sevgilim bana eskisi gibi kadar iyi davranmıyordu. Aramızda bir sorun olduğunu fark ettim ve onun başka bir kadınla görüştüğünü öğrendim. Onları ayırmak için ayırma büyüsü yaptırdım ve ayrıldılar sevgilim bana geri döndü. Medyum Dolunay sayesinde teşekkür ederim.

  7. Halam ve eşi ayrılmak üzereydi. Eniştem hala ondan ayrılmak istediğini söylemiş onlara aşk büyüsü yaptırarak tekrar birbirlerini sevmelerini sağladık. Medyum Dolunay’ın yardımlarıyla teşekkürler…

  8. Eşimle görücü usulü evlenmiştim. Ailemi kırmamak için fakat onu sevemedim. Daha sonra Medyum Dolunay’dan yardım istedim ve bize bağlama büyüsü yaptı. Eşime daha bağlı oldum. En azından onu biraz daha fazla sevdim. Teşekkürler Medyum Dolunay…

  9. Şirketim için çok önemli evraklarım çalınmıştı. Medyum Dolunay’ın geri getirme büyüsü sayesinde evraklarıma ulaştım ve işlerim düzene girdi. Medyum Dolunay’dan çok memnun kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir