Etkili kendine aşık etme duası

Yedi tane kiraz çekirdeği üç gün ayazda bırakıldıktan sonra yetmiş bir «Ya Haf i» söylenerek bir yamaya sarılır, iyice düğümlenir. Büyü kim için, ne için yapılacaksa onun adı okunarak kıı bir kez «Lahavle» denir. İçinde kiraz çekirdeklerinin bulunlunduğu bu küçük çıkın ocağın üstünde yedi kez gezdirilir, ocağın tütmesi, duman çıkması gerekir.

Bütün bu işler yapıldıktan sonra, bir cuma gecesi, büyü yapılan kimsenin evinin çevresinde yedi kez dolaşılır, kırk «Ya Sübhan» söylenerek yere tükürülür. Sonra, çıkın, evin ocak yanında, dıştan duvara ya da duvara bitişik bir taşın altına, o da yoksa toprağa, bir çalılığa saklanır. Ikinci cuma gecesi, sabah ezanından önce, evin çevresinde «Sübhanehu Ya Hu» diyerek yedi kez daha dolaşılır. Evde, büyünün tutması için tanrıya yakarılır.
Yere, toprağın üzerine, bir daire çizilip içine yedi kez (çekirdeklerin sayısmca) tükürülür.

Bu büyü en geç yirmi bir gün içinde etkisini gösterir, büyü yapılan kimsenin gönlünde sevgilisine karşı kiraz çekirdeği büyüklüğünde öfke, tiksinme, iğrenme, soğuma düğümleri belirirmiş.
İstenen sonuç elde dildikten sonra, kiraz çekirdekleri konduğu yerden alınıp bir cuma sabahı, kuşluk vakti, ocakta yakılır, yüz bir <<tövbe» söylenir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

“Etkili kendine aşık etme duası” için 3 yorum var.

  1. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  2. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  3. Tekirdağ merkezden ben senan. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok güzel, şukuladım 09-06-2018 02:57:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir