Burdasınız: Ana Sayfa » Büyüler » Eşleri Birbirinden Ayırmak için Büyüsü

Güzelliği, yakışıklılığı yüzünden korunması istenen bir kız, ya da erkek için kurşun eritip suya sökülür. îlkin büyü yapılacak kimsenin adını oluşturan harflerin sayısınca kurşun parçası alınır. Parça yoksa bir parça kurşun harflerin sayısınca bölünür, parçalara aynlır. Her parçanın üzerine, kimin adına kesilmişse, onun adı söylenerek yedi kez Kur’anın «Se-be» sûresi okunup üflenir. Bu iş (bittikten sonra parçalar «bismillah» denerek (birer birer eritilecekleri kabın içine atılır. Büyükçe bir tas su doldurulur. Kurşunlar yalımlanan ocakta eritildikten sonra .gene büyü yapılan kimsenin adı söylenerek «sen koru ya Allah» denip tastaki -suyun içine dökülür. Suya düşen kızgın kurşun eriyiği cızıldayarak küçük yuvarlaklar biçiminde öteye beriye dağılır (suyun içinde). Bir süre beklenir (bir elham, üç kulhuvallah okunacak sürece). Kurşun yuvarlan gene büyü yapılanın adı söylenerek sudan alınıp, daha önceden dikilen küçük bir kesenin içine konur, ağzı yedi düğüm vurularak ipek iplikle bağlanır. Üç ayaada bırakılır, bu süre içinde yetmiş «ya settar* söylenir, o kimsenin evine doğru üflenir. Bir cuma gecesi, sabah ezanından önce bu küçük çıkın evin çatı arasına, dıştan saklanır. Korunması istenen kimse o evde bulunduğu sürece (kısa süreli gezmelerin önemi yoktur) her türlü saldırıdan, etkiden korunurmuş.

Bu büyü kimin için yapılmışsa, onun, olayı bilmemesi gerekir. Uzun süreli gezilerde, (başka evlerde yedi günden çok konuklanımalarda büyünün etkisi kalmaz. Kurşun torbasını biri duyar çalarsa, ya da kurşun başka bir nedenle erir, torba yanarsa, ev yanarsa, büyünün etkisi ortadan kalkar. Bu büyünün kimi tedirginliklerin giderilmesi için başa kurşun dökme olayı ile bir ilgisi yoktur.

Bu kurşun torbacığı bu işten anlayan birinin eline geçerse onunla, korunmak için büyü yaptırana karşı, yeni bir büyü yapabilir. Kurşun çıkım bel bıçağı (silâh olarak belde taşman (bıçak) ile kesilir. Kurşunlar bir teneke parçasının üzerine konur, ıissız bir yerde yakılan ateşte tutulup eritilir, sonra yerde açılan küçük bir çukura dökülür. Büyü torbasının bulunduğu evdekilerin adları bir bir söylenip üzerine üflenir. Kırk bir kez:

Ya Settar seddihi Ya Cebbar seddihi Ya Kahhar seddihi înnehu innehu innehu Allah Allah Allah hu hu hu Ya Hay Jıu Ya Kayyum hu Hu Hu Hu

söylenerek sağa sola üflenir, sonra kurşunun gömüldüğü çukurun üzerine işenir.

Kendisi için böyle bir büyü yapılan kimse erkekse, sevgilisi ya da karısı ile yatarken erkekliği kalmaz, yumurtalıkları, erkeklik organı kurşun gibi ağırlaşır, yerinden kımıldamazmış. Dişi ise kurşun gibi / ağır ;bir uyku üzerine çöker, üreme organı kenetlenir, eşi onunla bir türlü görüşemezmiş.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Gebe Kalmak için büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Comments

 1. mehmet ikbal dedi ki:

  Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Olcay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Olcay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

 2. gizem dedi ki:

  İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Olcay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

 3. orhan uygar dedi ki:

  Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Olcay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Olcay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

 4. fatma dedi ki:

  Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Olcay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Olcay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask