Eski Sevgilimi Geri Getirme Duası

Sevgilinizi geride getirmek için okuyun… Etkisini nüans ediceksiniz…
4444 sefer salatı tefriciye yi okuyorsunuz  ( bendeniz bu sayıyı tamamlamadan dileğim oldu) bu duanın etkisini öğrendiğimde çabucak okumaya başladım.ha çok inanarak yaptım mı(ara ara olmaz dediğim oldu hani) aklıma başka birşey gelmedi mi derseniz(elbetteyki geldi zira insanızzz )geçen cuma başlamıştım bu cumratesi beni aradı ikimizin tanıdığı bi arkadaşa ulaşır benim numaramı istemiş…(ayrıldığımızda değiştirmiştimm).
ve ağlayarak aradııı…çoooook mutluyum  . inşallah dileğen isteyen herkesin dileği gerçekleşir.
1-duayı okumadan öncelik olarak abdest alın
2-saati mühim değil
3-başınızı kapatın bendeniz oyle yaptım.
4-niyetinizi soyleyin(Allahım şu şu dileğimin olması için peygamberimiz Hz.Muhammed MUstafa sav.’ı aracı kılıyorum ya Rabbim ona getirceğim bu mübarek salavatların yüzü hurmetine dileğimi onay eyle ya Rabbel Alemin…)
5-başlangıçta euzu bismillah çekin bi ek olarak çekmenize gerek yok zira çok kolay olmayan ilerleyen bir dua…
6-“Allâhumme salli salâten kâmileten okunuşu sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü okunuşu tenfericu bihil-kürebü okunuşu tukdâ bihil-havâicu okunuşu tünâlü bihir-reğâibü okunuşu hüsnül-havâtimi okunuşu yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm okunuşu alâ âlihî okunuşu sahbihi fî tümel lemhatin okunuşu nefesin bi adedi tümel ma’lûmin lek.”
7-bana bu duayı soyleyen 7 zaman içerisinde bitir dedimişti bendeniz bitiremedim lakin 7. zaman bilgi aldım…allah kesinlikle bir kapı açıyor. olacak işleri çabuklaştırıyor…bir gerekçe yaratıyor dedi…oyle de oldu çoook şükür…

Eski Sevgilimi Geri Getirme Duası

Bir önceki yazımız olan Bir Dileği Yerine Getirme Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1264 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
19 Hayır

“Eski Sevgilimi Geri Getirme Duası” için 4 yorum var.

  1. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

  2. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

  3. Kırşehir merkezden ben gülsen. Merhaba siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 11-02-2018 11:44:28

  4. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir