Eşinizi Akrabalarından Ayırma Büyüsü

Eşinizi Akrabalarından Ayırma Büyüsü, eşiniz sizle evlenmesine rağmen akrabalarından vazgeçemiyorsa ve onların lafı sözü ile sizinle olan samimiyetine gölge düşürüp evliliğinizin huzurunu riske atıyorsa aşağıdaki duayı her gün yemeğine 7 defa okuyup yedirin ve buna en az 40 gün devam edin. dua budur: Ve leysetit tevbetü lillezıne ya’melunes seyyiat hatta iza hadara ehadehümül mevtü kale innı tübtül ane ve lellezıne yemutune ve hüm küffar ülaike a’tedna lehüm azaben elıma.Ya eyyühellezıne amenu la yehıllü leküm en terisün nisae kerha ve la ta’duluhünne li tezhebu bi ba’dı ma ateytümuhünne illa ey ye’tıne bi fahışetim mübeyyineh ve aşiruhünne bil ma’ruf fe in kerihtümuhünne fe asa en tekrahu şey7ev ve yec’alellahü fıhi hayran kesıra.Ve in eradtümüstibdale zevcim mekane zevciv ve ateytüm ıhdalünne kıntaran fe la te’huzu minhü şey’a e te’huzunehu bühtanev ve ismem mübına.Ve keyfe te’huzunehu ve kad efda ba7duküm ila ba’dıv ve ehazne minküm mısakan ğalıza.Ve la tenkihu ma nekeha abaüküm minen nisai illa ma kad selefv innehu kane fahışetev ve makta ve sae sebıla.Hurrimet aleyküm ümmehatüküm ve benatüküm ve ehavatüküm ve ammatüküm ve halatüküm ve benatül ehı ve benatül uhti ve ümmehatükümüllatı erda’neküm ve ehavatüküm miner radaati ve ümmehatü nisaiküm ve rabaibükümüllatı fı hucuriküm min nisaikümüllatı dehatüm bihınne fe il lem tekunu dehaltüm bihinne fe la cünaha aleyküm ve halailü ebnaikümül lezıne min aslabiküm ve ne tecmeu beynel uhteyni illa ma kad selef innellahe kane ğafurar rahıyma.

Bir önceki yazımız olan Kesin Ayırma Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 40 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

0 Evet
0 Hayır

“Eşinizi Akrabalarından Ayırma Büyüsü” için 6 yorum var.

  1. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

  2. İş arkadaşlarım ile aram açık. Bu konu aniden gerçekleşti. İŞ arkadaşımı elimden alan yeni gelen kızdı. Onunla ilgili şüphelerimi netleştirmek için Medyum Dolunay’a başvurdum. Şüphelerimde haklıymışım. Arkadaşımda aramı soğutan oymuş. Her şeyin eski haline gelmesinde beni her daim bilgilendiren Medyum Dolunay’a minnettarım.

  3. Babaannem amcamın oğlu ile beni evlendirmek istiyor. Kardeş gibi gördüğüm abim ile bunun imkansızlığını düşünürken arkadaşım sayesinde Medyum Dolunay ile tanıştım. Bana bu konuda yardımcı olabileceğini iletti. Amca oğlumu başka birine aşık etmekte karar kıldık ve bu yönde büyü yaptı. Teşekkürler Medyum Dolunay.

  4. Halam babam ile olan iletişimini sıklaştırdığından beri ailemizde huzur kalmadı. Sürekli bizde olması annemle olan ilişkimizi yıpratmaya başladı. Bu konuda hem babam hem de annem zarar görüyor. Halam ile hanemiz arasına koyacağımız soğukluk ile bu sorunu aşabileceğimizi söyleyen Medyum Dolunay çok etkili bir iş çıkardı. Sağol Medyum Dolunay.

  5. Öğretmenimin gözünde çok değersiz bir yerim var. Bunu hareketlerinden bakışlarından çok net anlıyorum. Bu durumu biraz da başarısızlığıma buluyorum. Öğretmenimin bana sıcak davranmasının bir şeyleri değiştirebileceği inancındayım. Dersi sevmem ve öğretmenim ile ilişkimi düzeltmesi için Medyum Dolunay’dan yardım aldım. İyi ki almışım. Şimdi çok başarılıyım.

  6. Anneannem ile anlaşamıyoruz. Annem ile sık görüşmeleri neticesinden can sıkıntısı yaşadığım ve durup dururken annem ile aramın açılması durumu gerçekleşebiliyor. Hal böyle olunca anneannem ile arama soğukluk yaptırmak zorunda kaldım. Bu konuda bana yardımcı olan Medyum Dolunay’a sonsuz teşekkürü borç bilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir