Burdasınız: Ana Sayfa » Medyumlar » Erzurumdaki medyumlar

Erzurum ve çevresindeki medyum hocalar yıllardan beri hititlerin getirmiş olduğu bölgede oldukça bilinen canber büyü ile bilinmektedir.Canbar büyüsü bilinen en etkili büyü türüdür ve etkilemek istediğiniz sizi çekici bulmak istediğiniz bir kişiye uygulanır.

Erzurum’lu medyumlar aradığınızda size yardımcı olacak birini bulmakta zorlanabilirsiniz. Eğer şöyle müşterek durumdaysanız Erzurum’daki medyumları arıyorsanız, bize her yerden ulaşabilirsiniz. Mesafe çare bulmama bariyer değildir. Yapacak olan şahsın manevi kuvveti gücü bilgisi ilmi önemlidir. Müşterek cerrahın ya da doktorun ya da herhangi müşterek meslek sahibinin memleketinin ne önemi vardır ki? O halde, en kompetan işinizi halledebilecek en iyi ve en profesyonel kişileri arayacaksınız. Amor büyüleri yapan medyumlar, nasip açan hocalar, Erzurum’lu ulama büyüsü bozan hocalar arıyorsanız, amor büyüsü bozan medyumlar kimlerdir diye merak ediyorsanız arayın. Bana gelmek ve benden ihtimam almak oldukça kolaydır. En patetik etkili güçlü şiddetli çalışmalar yol ve yöntemleri sizlere sunacağım. Ulama büyüsü Erzurum içerisinde yaptırmak için arayıp bulup say yaptırıp başarısız neticeler almış olabilirsiniz. Amor büyüsü Erzurum içerisinde tekrardan şöyle zor durumlarla kalmış olabilirsiniz. Erzurum’daki bağı bozan hocalar arasanız tekrardan aynı zorluklar ile karşılaşmayacak mısınız?

whatsup-medyumolcay

Bir ağaç dalı ya da ağaç parçası yontulup çivi biçimine sokulduktan sonra, üzerine, bağlan.ıaIc istenen kimsenin adı yazılır. Adrn çevresine bir daire, bir kare, bir dörtgen içiçe çizilir. Dörtgenler dairenin içinde bulunur, kare ortada olur. Sonra kare- nin köşelerine birer yıldız yapılır. Yıldızların ortalanna birer ince çivicik çakılır. Çiviler ikişer ikişer karşılıklı, çaprazlama birer iplikle bağlanır. Üç «Kulhuvallah», bir «elham» okunup, sağa, sola üflendikten sonra, çivi güveyin geçeceği yolda toprağa gömülür, ya da görünmeyecek bir biçimde, düz ir rtaşm altına konur. Güvey onun üstünden geçtikten sonra bağlanırmış.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Malatyadaki medyumlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

  1. nejla dedi ki:

    Papaz buyusu veye cok kuvvetli baglama buyusu

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask