Erkeklerin İlgisini Çekmek İçin Büyü

Anadolu’nun kimi yerlerinde, özellikle Doğu Karadeniz yörelerinde, küçük erkek çocukların erkeklik organına «bibil» denir. Bu, uğurlu sayılır kimi işlerde. Sünnet olmamış bir çocuğun bibili uzunluğunda bir zifin (zafinos) dalı kırılır, üç gece ayışığmda bırakılır, Sonra, üzerine büyü yaptıran kızın adını oluşturan harflerin sayısınca nokta konur. Her nokta koyuşta «bismihi kısmetini» denir, kızın oturduğu yöreye doğru üflenir.

Dal, üç kat muşambaya, muşamba, yeşil bir yamaya sarılır, kızın .yaşı sayısınca dikiş vurulup dikilir. Ortaya uzunca bir muska çıkar. Muska yedi kat ipek telle, dıştan görünmeyecek biçimde, kızın boynuna asılır. Kız, bunu kırk gün boynunda taşır. Bu süre içinde, büyüyü yapan hoca, cinci, kimse, her gün dokuz «ya Kerim» söyler, kızın evine doğru üfler. Kırkıncı günün bitiminde, gece, yatsıdan önce, kız, boynundan muskayı çıkarıp erkeklerin sık sık geçtikleri bir yol üzerinde, uygun bir yere gömer. Muska çürüyüp gidene değin kızın «kısmeti açılır»mış. Bu büyüyü, kız, cinci, bir de aracı olan kimse bilir,kek çocuk bilmez. Kız, isterse, büyüyü cinciye kendi yaptırır, aracı istemez.

Bu büyü yaylalarda yayıkların ¡geç olucunda da uygulanır, yalnız yayığın içine bibile ölçülen dal atılır, özel bir muska yaptırılmaz, yaptırma olanağı da yoktur, yayığın birkaç saat içinde olması, yağın ayrandan ayrılması gerekir. Küçükken ibu tür uğur getirici denemelere yaylada (Maçka’nın Ağralaıksa yaylasında) bu yazılan yazan ile yayla arkadaşları sık sık tanık olur, yayık geç olunca billerinin ölçüleni alınırdı. Gerçekten de yayık erken olurdu. Ancak ölçüsü alman billerinin sünnetsiz olması gerekir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Bir önceki yazımız olan Evde Kalmış Kızlar İçin Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 663 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

10 Evet
12 Hayır

“Erkeklerin İlgisini Çekmek İçin Büyü” için 4 yorum var.

  1. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

  2. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

  3. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken dolunay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan dolunay hocama sonsuz teşekkürler…

  4. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir