Erkeğe aşk büyüsü

Erkekler ve kadınlar farklı madde ve ruh içinde yapıldığından dolayı aşk büyüsü içeriğide erkek ve kadınlarda farklı yapılmalıdır ancak ve ancak böyle doğru bir sonuç alabilirsiniz.Dünyada bir çok otorite ve ödülleri ile haklı bir başarıya atmış medyum dolunay aşk büyüsü formülü ile bir çok kişi tarafından tercih edilmiştir.Özellikle erkeklere yapılan aşk büyülerinde aylar,günler ve saatler oldukça önemlidir.düşünce gücüyle yapılan telapatik aşk büyüsü,hipnotizmadan faydalanarak yapılan hipnotik aşk büyüsü.Erkekler için yapılan aşk büyüleri arasında bir kaç tanesi vardır.

Mumla yapılan aşk büyüsü Erkekler için

Kırmızı mumla yapılarakda bilinen bu aşk büyüsü temel olarak erkekler için olmasada en bilinen aşk büyülerinden bir tanesidir.Babil mumu ile yapılan bu aşk büyüsünün merkezi irandır ve iranlı hoca el faci tarafından ve ülkemizde ise Medyum dolunay tarafından bilinmektedir.Gece sesiz bir ortam ve vakit seçildikten sonra mum yakılır.

Mum yakılırken büyüyü yapan kişi bu mum nasıl yanıyorsa sende benim için böyle yan diyerek aşık olmasını istediği kişinin adını söyler.Mum önceden ölçülerek yedi eşit bölüm belirlenir mum yanarken ilk bölüm çizgisine gelince mum söndürülür sırasıyla yedi gece böyle devam edilir.

Mumun üzerine aşık edilcek erkeğin ismi yazıldıktan sonra arapça ve gizli havas suresinden alınan dualar ile bu mum nasıl yanıyorsa sende benim ateşimle yan denir.Bazı internet sitelerinde erkek aşk büyüsü mumla yapmanın basit olarak tarif edilsede bu büyü yöntemi oldukça etkilidir ve sevdiğiniz kişinin aklını başından alır lütfen konusunda uzman medyum ile görüşerek bu duaları edin

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü, Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1977 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
20 Hayır

“Erkeğe aşk büyüsü” için 12 yorum var.

  1. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  2. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  3. slm bende on senelki arkadasimdan ayrildim yardima ihtiyacim var yardimci olurmusunuz cok kotü bir durumdayim ALLAH rizasi icin yardim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir