Burdasınız: Ana Sayfa » Dualar » En Etkili Dua

Aşağıda örneği verilen «nun» ile <ah» (Allah anlamında) sözierinden yapılmış ‘bir insan yüzüdür. Burun,alttaki «Muhammed» sözünün şeddesinden oluşur . «Muhammed» sözünün altında dokuz «mim» dizilmiştir. Bu, dokuz kat göğü yansıtır. Üçgenin iki açısının yanında görülen «göz»ler de birer «nun»dur. Üçgenin üç kıyısında ‘sıralanan yazı «dört» sayısıdır. Üçgenin tavan ‘açısının altında «Allah» yazılıdır.
Bu üçgen bir ağaç kabuğuna çizilip snuşambaya sarıldıktan sonra büyü yapılan kimsenin damına atılır (görülmeyecefk biçimde.) Başka bir söz söylenmez, yalnız ne için yapıldığını üç kez gönülden geçirrnekle yetinilir. Etkisi güçlü, uzun süreli muskalardan ‘biri sayılan bu üçgen biçimli nesne bulunursa bir cinciye okutulur, o evin halkı ‘bir cuma gecesi baha kadar namaz kılar, tanrıya yalvarır, üç kurban keser, dağıtır.

en-etkili-dua

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 Comments

  1. zehra dedi ki:

    Büyünün gunah oldugunu bılmıyormusun ve buyuk gunahlardandır bu sayfayı yapan kişi sız çok yanlış bır yoldasınız bır musluman olarak uyarmayı uygun gordum Allah ıslah etsinn……

  2. ibrahim barış dedi ki:

    Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve olcay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Olcay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

  3. hasan cıvan dedi ki:

    Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Olcay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Olcay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask