Düşmanların Dost Olmaları İçin Dua


Aşağıda gelen ayetleri okumayı alışkanlık haline getiren kimselerin düşmanları kendilerine dost olur. Halk arasında sevimli ve iltifatlı olurlar. Herkes tarafından ihtiram, hoş görü, saygı ve sevgi ile karşılanırlar.
Okunması gereken ayetler şunlardır;

barisma-duasiVe iz ehazna minen nebiyyine misakahüm ve minke ve mm nühin ve ibrahime ve musa ve iysebni meryeme ve ehazna minhüm misakan ğaliza*
Ve vehebna lehu ishaka ve ya’kub küllen hedeyna ve nuhan hedeyna mm kablü ve mm zürriyyetihi Davude ve Süleymane ve Eyyube ve yusüfe ve musa ve harun ve kezalıke neczil muhsinin*
Ve Zekeriyya ve Yahya ve İysave İlyas küllüm mines salihiyn*
Ve İsmaiyle ve! Yesea ve Yunüse ve Luta ve küllen faddaina alel alemin*
Ve mm abaihim ve zürriyyatihim ve ihvanihim vectebeyna hüm ve hedeynahüm ila siratin müstekiym*
Zalike hüdellahi yehdi bihi mey yeşaü mm ibadih*

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


2 Yorum

fevziye (21 Şubat 2018)

Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Olcay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Olcay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Olcay hocadan razı olsun.

Cevapla

ümit (15 Ağustos 2018)

Selamlar ben medyum olcay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum olcay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

Cevapla