Dünyamın Karardığı Günler


Her genç kız gibi ben de bin bir güzel umut ve hevesle evlendim. Evliliğimin ilk başlarında her şey yolundaydı. Birbirini çok seven iki kişiydik. Aramızdan su sızmazdı. Tartışmazdık bile. Öylesine mutlu, öylesine huzurluyduk. Bu mutluluğumuzu bebekle pekiştirdik. Bu kısma kadar her şey güllük gülistanlıktı. İkinci hamileliğim her ikimize de sürpriz oldu. Artık iki çocuklu bir aile olmuştuk fakat zaman geçtikçe aile düzenimizde bir takım değişmeler oluyordu. Kocam eve geç geliyor, genellikle de içkili oluyor ve bana karşı zerre kadar ilgi göstermiyordu. Aldatıldığımı anlamıştım. Uzun uğraşlarım sonucunda bir sevgilisi olduğunu öğrendim. Kocamı kendime çekmek için ne yaptıysam fayda etmedi. Boşanma blöfünde dahi bulundum fakat bana mısın demedi.

Kocamı O Kadına Yar Edemezdim

Bu süre zarfında çok hırpalanmıştım. O kadından kocamı kurtarmam lazımdı. Kocamı kendine körkütük âşık etmişti. Bu gerçeğe dayanamıyordum. Çok yakın bir akrabamın tavsiyesine uyup güvenebileceğim bir medyuma ayırma büyüsü yaptırmayı kafama koydum. Bunun için biraz araştırma yapmalıydım. Ortalık sahte medyumlarla doluydu fakat gerçek medyum 0532 367 13 25 nolu numarada saklıydı. Hocamdan bu konuda bana yardımcı olmasını istedim. Beklentilerime en kısa sürede yanıt vereceğini söyledi. Sabır ve umutla kocamın o kadını terk edip bana ve çocuklarına sarılacağı anı beklemeye başladım.

Kocam artık bana ait

Hocamızın da dediği gibi beklentim kısa sürede yanıt buldu. Kocam ani bir değişim yaşadı. Artık o kadınla beraber değildi. Aldatılan, terk edilen, koca yolu gözleyen bütün kadınlara Medyum Olcay’a danışmalarını tavsiye ederim.

Bir önceki yazımız olan Dört Boynuz Büyüsü başlıklı makalemizde Dört Boynuz Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.


4 Yorum

mehmet evren (13 Ağustos 2018)

Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Olcay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Olcay hocamdan razı olsun.

Cevapla

ahmet (13 Ağustos 2018)

Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama olcay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

Cevapla

gözde (14 Ağustos 2018)

Allah Olcay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Olcay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

Cevapla

aslı (16 Ağustos 2018)

Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Olcay hocayi buldum, irtibata gectim.Olcay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Olcay hocadan razı olsun.

Cevapla