Domuz yağı büyüsü evimdeydi


Annem eskiden beri sık sık domuz yağ diye bir büyüden bahsederdi ben de her seferinde bunun hurafe olduğunu düşünürdüm ve hiçbir zaman da böyle şeylere inanmazdım. Büyük konuşmamak gerekiyormuş çünkü gerçekten de böyle bir şey varmış çünkü bir arkadaşımın başına gelmişti ve o bana anlattığın da ben de merak edip domuz yağı büyüsü nedir diye küçük bir araştırma yaptım da gerçekten bu konunun birçok insan için büyük sıkıntılara neden olduğunu anladım.
Evimde buldum
Aradan 1 sene geçtikten sonra evimde garip bir yağ bulduğumda bir anda aklıma bu konu geldi. Birinin bana bu büyü yaptırmış olabileceğini düşünerek yeniden internetten domuz yağı büyüsü nedir diye araştırma yaptım buldum ya sanki bu büyüdeki ya benziyor da o yüzden iyice korkmaya başladım ve durumu hemen anneme anlattım. Annem de tabii ki çok telaşlandım için bir anda ne yapacağını bilemedi ama teyzemi aradı arkasından Medyum Olcay beyin resmi telefon numarası olan 0532 367 13 25 nolu hattı bir kağıda yazarak bana verdi.

Büyü konusunda Olcay beyden yardım aldım
Ben de vakit geçirmeden bu numarayı arayarak Medyum Olcay Bey ile görüştüm ve kendisine domuz yağı büyüsü nedir diye sordum o da bana detaylı şekilde anlattı ben de evinde böyle bir ya bulduğumu anlatınca benim de görüşmeyi kabul etti ve hemen kendisini yanına gittim. Neyse ki sorun kısa süre içerisinde çözüldü ve ben de rahat ettim.

Bir önceki yazımız olan Domuz yağı büyüsünden korkmuştum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.