Dil ağız bağlama büyüsü sevgilimi ikna etti


Sevdiğim kızı bir türlü evlenmeye ikna demiyordum sürekli bana bahanelerle geliyordu ve bu bahanelerin ardı arkası kesilmiyordu ve bende artık bu durumdan çok fazla sıkılmaya başlamıştım. Tabii ki her ne kadar durumdan sıkılsam da sevdiğim kadından asla vazgeçmiyordum. Tek dileğim onunla evlenmek, yuva kurmaktı o yüzden bu işin peşini tabii ki bırakmadım. Ona evlenme teklif ettiğimde hayır cevabı almamak için dil ağız bağlama büyüsü yaptıracaktım ve bu konuda en yakın arkadaşıma açılarak yardım etmesini istedim.
Amacıma bu sayede ulaştım
Kendisinin annesi ile görüştük çünkü o konularda çok bilgisi olan bir kadında ve bize yardım edebilir diye düşündük. Tahminimizle yanılmadık çünkü dil ağız bağlama büyüsü konusunda bize Medyum Olcay Beni yardımcı olabileceğini söyleyerek Onun resmi telefon nosu olan 0532 367 13 25 numarayı verdi. Daha önce kendisinin de ona defalarca gittiğini öğrendik ve hepsinden de iyi sonuçlar almıştı Bu beni umutlandırdı.
En doğru şeyi yaptım
Sevdiğim kıza yaptırdığım dil ağız bağlama büyüsü gerçekten çok işe yaradı çünkü daha bu büyüyü yaptırdıktan 5 gün sonra evlenme teklifime evet cevabı aldım ve hakikaten gözlerime inanamadım. Bu cevabı almamda Medyum Olcay beyin sonsuz katkısı vardır O yüzden buradan ona teşekkür etmek istiyorum. Şu anda ilişkimiz 1 yıldır devam ediyor ve 2 ay sonra da nikahımız var. Dilerim siz de benim kadar mutlu olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyülerle mezun olabildim başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


8 Yorum

almala pınar (29 Ocak 2019)

İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Olcay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

Cevapla

fulya (01 Şubat 2019)

Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Olcay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

Cevapla

ömer (01 Şubat 2019)

Afyon merkezden ben ömer. Selam paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-02-2019 02:20:10

Cevapla

şafak (01 Şubat 2019)

Merhabalar. Ben daha önceden Olcayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Olcay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Olcay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

Cevapla

ayşegül (01 Şubat 2019)

Allah Olcay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Olcay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

Cevapla

aydın (01 Şubat 2019)

Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Olcay hocayla irtibata geçtim.Olcay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Olcay hocadan allah razı olsun.

Cevapla

burak (01 Şubat 2019)

Sevgili kardeşlerim olcay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum olcay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle olcay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama olcay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

Cevapla

funda (01 Şubat 2019)

Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum olcay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için olcay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende olcay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

Cevapla