Dil ağız bağlama büyüsü sevgilimi ikna etti


Sevdiğim kızı bir türlü evlenmeye ikna demiyordum sürekli bana bahanelerle geliyordu ve bu bahanelerin ardı arkası kesilmiyordu ve bende artık bu durumdan çok fazla sıkılmaya başlamıştım. Tabii ki her ne kadar durumdan sıkılsam da sevdiğim kadından asla vazgeçmiyordum. Tek dileğim onunla evlenmek, yuva kurmaktı o yüzden bu işin peşini tabii ki bırakmadım. Ona evlenme teklif ettiğimde hayır cevabı almamak için dil ağız bağlama büyüsü yaptıracaktım ve bu konuda en yakın arkadaşıma açılarak yardım etmesini istedim.
Amacıma bu sayede ulaştım
Kendisinin annesi ile görüştük çünkü o konularda çok bilgisi olan bir kadında ve bize yardım edebilir diye düşündük. Tahminimizle yanılmadık çünkü dil ağız bağlama büyüsü konusunda bize Medyum Olcay Beni yardımcı olabileceğini söyleyerek Onun resmi telefon nosu olan 0532 367 13 25 numarayı verdi. Daha önce kendisinin de ona defalarca gittiğini öğrendik ve hepsinden de iyi sonuçlar almıştı Bu beni umutlandırdı.
En doğru şeyi yaptım
Sevdiğim kıza yaptırdığım dil ağız bağlama büyüsü gerçekten çok işe yaradı çünkü daha bu büyüyü yaptırdıktan 5 gün sonra evlenme teklifime evet cevabı aldım ve hakikaten gözlerime inanamadım. Bu cevabı almamda Medyum Olcay beyin sonsuz katkısı vardır O yüzden buradan ona teşekkür etmek istiyorum. Şu anda ilişkimiz 1 yıldır devam ediyor ve 2 ay sonra da nikahımız var. Dilerim siz de benim kadar mutlu olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyülerle mezun olabildim başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.