Çok etkili geri getirme duasi


sizi terkeden sevdiğinizi geride getirmek için tesirli bir duadır. Bu yakarış ile onu sevgi ile kendinize geride getireceksinizdir. Tesirli ve harika bir duadır.

Beyaz saflığın temsilcisidir bu sebeple beyaz büyükçe bir mumun dair sevdiğin şahsın adını ve ana adını yaz! Çarşamba gece yarısından bir sonra karanlık bir yerde mumu yak! Yanlızca sevdiğin insana yoğun ol ve onu düşünerek 32 ihlas okuyanan muma üfle… Kandela beğenmek üzereyken sevdiğin şahsın adını sesli olarak söyle ve aciliyetli bana gelsin de ve 2 sefer ek olarak fatiha oku kandela üzerine üfle.. Kandela kendisinin kendine sönene kadar bekle… Mumu süre ağarmaya başlayınca meyve weren bir ağacın altına göm! Sevdiğin kısaltarak süre içerisinde sana yanarak gelecektir…

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Korunma Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


3 Yorum

Serkan (06 Nisan 2014)

Merhaba hocam ben yaklaşık 20 gündür eşimden ve evimden ayrıyım işin kötü tarafı bizim 2tane 3 ve 5 yaşlarında çocuklarımız var eşimle biz severek evlendik ve tartıştık kavgamız oldu ve şimdi o beni istemiyor ne sesimi nede beni görmek istiyor işin kötü tarafı almanyadayım ve burada gidecek kalacak yerimde yok bu zamana kadar orda burda kalıyorum bana yardım ederseniz çok sevinirim ve eşim bana karşı çok kızgın ve sinirli en kıza zamanda yardım ederseniz inanın beni çok mutlu edersiniz çünkü şuan çok büyük bir boşluktayım ne yapacağımıda bilemiyorum lütfen

Cevapla

ümit (25 Şubat 2018)

Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma olcay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

Cevapla

ebru (15 Ekim 2018)

Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Olcay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Olcay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

Cevapla