çok etkili ayırma büyüsü


Çok etkili ayırma büyüsü nasıl yapılır etkili olan büyü hakkında sizlere bilgiler vereceğiz ; Çok etkili bir ayırma büyüsünü sizlerle paylaşmak istiyorum. Ancak baştan vurgulamak gerekiyor ki mutlu giden birliktelikleri sonlandırmak ve kötü niyetle birilerinin evliliğine yada birlikteliğini bitirmek gibi niyetlerle yapılırsa rahman olmaz ve yapan kişi üzerine büyük günahı vardır. Ayrıca bilinçsiz yapılan işlemler de istenmeyen sonuçları beraberinde getirebilir. Bu nedenle ayırma büyüsü gibi ilim ve teknik isteyen özel işlemleriniz için Medyum Olcay Hocayı 0532 367 13 25 numaralı telefondan arayabilir veya watsup üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Aşağıdaki duanın …. kere ayrılmasını istediğiniz çiftin resminin üzerine okunarak resmin yakılması ve küllerinin ikiye ayrılarak iki yol ayrımı olan bir yere gidilerek yarısını bir yola yarısını diğer yola serpmek gerekmektedir. Bu işlem esnasında yine aşağıdaki duanın …. sayıda okunarak küller serpilmelidir.
Amentü billahil aliyyül azim ve tevekkeltü alel hayyul kayyum.
Kul uhiyye ileyye ennehüs temae neferün minel cini fekalu inna semina kuranen aceba yehdi ilel rüşdi fe amenna bih ve len müşrike bi rabbina ehad ave ennehü Teala ceddü rabbina mettehaze sahibeten vela veleda ve ennehü kane yekulu sefiyhüna alallahi şatata ve enna zennenna en len tekulel insü vel cinnü alallahi keziba ve ennenhü kane ricalün minel insü yeuzune bi ricalin minel cini fezadühüm reheka ve ennehüm zannü kema zanentüm en lilen yeb asallahu ehada ve enna lemessessemae fevecedna ha muliet harasen şediden ve şuruba ve enna künna nekudü minha mekaide lisem i femen yestemiil ane yecid lehü şihaben rasada ve bi esmail azim ilinsü ve davetil ceberutu ve bi hakkı ademe nurikel insi ve bi hakkılcinni vel insi ve ila hazihil esmai ve bi hakkı hamim ayın sinkaf ve bi hakkı taha ve bi hakkı esmaillahi Teala ve bihakkı hatemi Süleyman bin davud ve bihakkı kef hayın sad innehü veliyyü ve ilahi ademe ve ilahi seyyide hü ves sultane ademe ya zel celali vel ikram ey nuri nurike ins adem ve bihakkı Mustafa ve bihakkı Zebur in insi adem ve bi hakkıl nebiyi insi adem ve bihakkı yunus insi adem ya azim ve bihakkı İbrahim insi adem ve bi hakık cebrali insi adem ya Allah ya Allah ya Allah ya rahman ya rahman ya rahman ya rahim ya gaffar ya şekur ya halim ya sultan ya subhan ya macid ya vahid ya kahir ya kadim ya hannan ya Mennan ya deyyan ya gufran veya enzellahu mines semai min main fe ehya bihil ardi bade mevtiha ve iza cael insü hazihi sebate bi kudretillahi Teala ve izzetillahi ya zel celali vel ikram allahümme sehirli kalbi (burada tesir etmek istediğinin adını ve anne adını söyle) el acele el acele el acele es saate es saate es saate el vehan el vehan el vehan.
Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 numaralı telefondan arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü ile Yapılabildiği Söylenen Bazı Hususlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.