Cin Büyüsü


Herkese iyi günler, ben ismimi vermek istemiyorum fakat buradan sizlere yaşadığım bir hadiseden bahsetmek istiyorum. Bir süre önce bana cinler musallat oldu. Bir anda hayatım kabusa döndü, neler olduğunu anlatmama imkan yok ancak yaşayan beni anlayabilir. Korku ve endişe dolu günler geçirdim. Evden çıkamıyordum ve sürekli rahatsız ediliyordum. O kadar çaresiz zamanlar yaşadım ki gitmediğim hoca kalmadı diyebilirim ama nafile bir türlü bu durumdan kurtulamadım ve çok uzun sürdüğü için de hem maddi, hem de manevi açıdan aşırı derecede yıprandım. Aile hayatım da ne yazık ki bu durumdan oldukça olumsuz etkilendi.

Normal Hayatıma Geri Döndüm

Medyum Olcay ile tanışana dek bu böyle sürüp gitti. Onun yaptığı cin büyüsü bu dertlerimi tamamen sona erdirdi ve onca hocanın yapamadığını tek başında kısa sürede başardı. Bu nedenle ona gerçekten teşekkür borçluyum çünkü hayatımı bana geri verdi ve artık bir daha o sorunları yaşamayacağımı da biliyorum. Sizin hayatınızda bu konuyla alakalı bir sorun varsa hiç düşünmeden kendisi ile görüşebilirsiniz.

Güven Konusunda Endişeniz Olmasın

Kendisine her konuda, her açıdan güvenebilirsiniz. Yanılmak ve sahtekar kimselere para kaptırmak istemiyorsanız mutlaka medyum Olcay ile görüşmelisiniz. Bunun için 0532 367 13 25 numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz ki ben de bu numarayı arkadaşımdan alıp aramıştım. Artık hiçbir sorunum kalmadı ve gerçekten de çok mutluyum.

Bir önceki yazımız olan Büyük Aşkıma Kavuştum başlıklı makalemizde aşık etme büyüsü, aşık etme duası ve aşk büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.


8 Yorum

mustafa abdullah (09 Ağustos 2018)

Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Olcay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

Cevapla

cenk (10 Ağustos 2018)

Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum olcay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim olcay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

Cevapla

nesrin (10 Ağustos 2018)

Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Olcay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

Cevapla

özlem (30 Ağustos 2018)

Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama olcay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

Cevapla

sezin (29 Eylül 2018)

Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Olcay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı olcay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun olcay hocamdan 🙂

Cevapla

olcay başak (01 Kasım 2018)

İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Olcay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

Cevapla

ömer (04 Aralık 2018)

Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum olcay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde olcay hocam evliliğimi kurtardı.

Cevapla

deniz (12 Aralık 2018)

Selamlar ben medyum olcay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum olcay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

Cevapla