Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Çelici Görünmek İçin Büyü

Sevdiği kıza, kadına güzel, çekici görünmek isteyen bir erkek, kuşburnu denen, yaban gülünün tohumlarından yedi tane aldıktan sonra yedi çeşmenin suyu ile ıslatır.Üç gün bu tohumları ayışığında bırakır.
Üçüncü günün sonunda, akşam ezanından sonra koyduğu yerden alıp her birinin üzerine sevdiği kimsenin adını söyleyerek yedi <elham» okur, sağına soluna üfler, «tuu barekallah» der. Kur’andan «Yusuf» suresini okur, aynaya bakar. Kuşburnu tohumlarını ayrı ayrı yedi küçük muşambaya sarar, sevdiği kadının adını söyleyerek her muşambanın üzerine üfler. Bu işleri bitirdikten sonra her gece yatsıdan sonra bir tane olmak üzere, yedi muşambayı, sevdiği kimsenin evinin çevresinde, evini içine alacak bir daire çizer gibi, ayrı ayrı yerlere gömer. Her görmüşten sonra:
Sen utandırma ya Rabbi
Sen koru ya Rabbi
Allah Allah Allah
Hu Hu Hu
Hay Hay Hay
Ya Hdlik ya Hdlik ya Ht2lik
Ya Malik ya Malik ya Malik
Euzubilldh euzubilldh euzubillcih


söyler. Üç gün ortaklıkta görünmez, üç gün bittikten sonra sevdiği kimseye aldırış etmiyormuşcasına ortalıkta dolaşır. Yedi gün içinde büyüyü yapan erkek sevdiği kimsenin gözüne Yusuf gibi güzel, yakışıklı görünürmüş.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Büyü ile Yapılabildiği Söylenen Bazı Hususlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Comments

 1. tuğçe muruk dedi ki:

  Medyum olcay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Olcay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 2. fulya dedi ki:

  selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, sağolun

 3. sevinç dedi ki:

  Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum olcay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

 4. emin dedi ki:

  Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Olcay hocayi buldum, irtibata gectim.Olcay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Olcay hocadan razı olsun.

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask