Çabuk Kabul Olan Bir Dua

Ümidimiz; herkesin duaları, dilekleri, niyetleri daha çabuk kabul olsun, gayelerine, amaçlarına daha çabuk ulaşsın, bizde hayır yolda bir vesile olalım istedik!.. Yüce Mevla’dan dilek ve taleplerinin çabuk kabul olunmasını niyaz eden bir kimse aşağıda gelen duayı bol bol okumalı ve her fırsatta dilinden düşürmemelidir. En azından bir işe başlarken bir defa okunmasında bile büyük fayda lar ve kolaylıklar olacağı muhakkaktır.
Ayrıca bir devlet büyüğünden veya bir makam sahibinden bir talebi olan kimse, o kişinin adını anarak bu duayı seher vaktinde okur ve Mevla’dan yardım dilerse, dilek ve arzularına kısa zamanda kavuşması umulur. Bu duayı bir çok tasavvuf erbabı okumuş, çabucak etkisini müşahede ettiklerinden dolayı biz acizanelerede tavsiye etmişlerdir.

Çabuk Kabul Olan Bir Dua

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 989 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
16 Hayır

“Çabuk Kabul Olan Bir Dua” için 4 yorum var.

  1. Sevgili arkadaşlarım sizden önemli rica ediyorum ve mutlaka hatırlatmam gereken bir husus var,eğer dualarınızın daha çabuk kabul olmasını ve makbul dua olarak kabul görmesini istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bir husus var ve bunu sizlere hatırlatmam gerektiğini düşünüyorum.

  2. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

  3. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir