Burdasınız: Ana Sayfa » Dualar » Çabuk Kabul Olan Bir Dua

Ümidimiz; herkesin duaları, dilekleri, niyetleri daha çabuk kabul olsun, gayelerine, amaçlarına daha çabuk ulaşsın, bizde hayır yolda bir vesile olalım istedik!.. Yüce Mevla’dan dilek ve taleplerinin çabuk kabul olunmasını niyaz eden bir kimse aşağıda gelen duayı bol bol okumalı ve her fırsatta dilinden düşürmemelidir. En azından bir işe başlarken bir defa okunmasında bile büyük fayda lar ve kolaylıklar olacağı muhakkaktır.
Ayrıca bir devlet büyüğünden veya bir makam sahibinden bir talebi olan kimse, o kişinin adını anarak bu duayı seher vaktinde okur ve Mevla’dan yardım dilerse, dilek ve arzularına kısa zamanda kavuşması umulur. Bu duayı bir çok tasavvuf erbabı okumuş, çabucak etkisini müşahede ettiklerinden dolayı biz acizanelerede tavsiye etmişlerdir.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 Comments

  1. Tommie C. Romero dedi ki:

    Sevgili arkadaşlarım sizden önemli rica ediyorum ve mutlaka hatırlatmam gereken bir husus var,eğer dualarınızın daha çabuk kabul olmasını ve makbul dua olarak kabul görmesini istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bir husus var ve bunu sizlere hatırlatmam gerektiğini düşünüyorum.

  2. Dilan Hancı dedi ki:

    Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Olcay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask