Büyülerle mezun olabildim


Üniversitede bir hoca bana çok ciddi şekilde kafayı taktı ve bir türlü beni geçirmedi. Bu hocayüzünden okulu 2 sene uzattım ve yine de mezun olamadım artık canıma tak etmişti. Ben de ne yapacağımı düşünmeye başladım ve kara kara acaba ona etkili olacak bir şey yapabilir miyim diye düşünürken büyüler ile alakalı bir siteye denk geldim. Okuduğum şeyler beni çok etkiledi ben de bu hocaya büyü yaptırmaya karar verdim çünkü beni mezun etmiyordu.
Okulum uzamıştı
Açıkçası onun yüzünden kaybettim İki sene kariyerime çok ciddi zarar verecektir ve onun biraz daha uzaması demek hayatımı mahvolması anlamına geliyordu. Büyüler ile alakalı konuları okudukça ben de kendi açımdan bu sorunu çözebilecek bir büyü bulabileceğimi inanmaya başladım. Tabii ki çok hassas bir konu olduğu için bunu kimseye anlatmıyorum çünkü duyulursa başım belaya girebilir diye endişe ediyordum.
Nihayet okuldan mezun oldum
Büyüler konusunda araştırırken Medyum Olcay Bey ile tanıştım onunla tanışmam da tamamen tesadüfen bir yorum altında kendisinin resmi telefon nosu olan 0532 367 13 25 hattı öğrenmemle oluştu. Kendisini arayıp üniversitede okuduğunu ve bir hocanın bana taktığını anlattım ve bana yardım etmesini istedim. O kadar iyi bir insan ki beni hiç yadırgamadım ve asla iyileştirmede sorunumu da çok net bir şekilde çözmek için hemen girişimde bulundu. Nihayet bu büyüyü yaptırdıktan 2 ay sonra mezun oldum ve artık hayatıma çok güzel bir şekilde yoluna koydum diyebilirim.

Bir önceki yazımız olan Büyü yapmak bana çok şey öğretti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.