Büyülerle mezun olabildim


Üniversitede bir hoca bana çok ciddi şekilde kafayı taktı ve bir türlü beni geçirmedi. Bu hocayüzünden okulu 2 sene uzattım ve yine de mezun olamadım artık canıma tak etmişti. Ben de ne yapacağımı düşünmeye başladım ve kara kara acaba ona etkili olacak bir şey yapabilir miyim diye düşünürken büyüler ile alakalı bir siteye denk geldim. Okuduğum şeyler beni çok etkiledi ben de bu hocaya büyü yaptırmaya karar verdim çünkü beni mezun etmiyordu.
Okulum uzamıştı
Açıkçası onun yüzünden kaybettim İki sene kariyerime çok ciddi zarar verecektir ve onun biraz daha uzaması demek hayatımı mahvolması anlamına geliyordu. Büyüler ile alakalı konuları okudukça ben de kendi açımdan bu sorunu çözebilecek bir büyü bulabileceğimi inanmaya başladım. Tabii ki çok hassas bir konu olduğu için bunu kimseye anlatmıyorum çünkü duyulursa başım belaya girebilir diye endişe ediyordum.
Nihayet okuldan mezun oldum
Büyüler konusunda araştırırken Medyum Olcay Bey ile tanıştım onunla tanışmam da tamamen tesadüfen bir yorum altında kendisinin resmi telefon nosu olan 0532 367 13 25 hattı öğrenmemle oluştu. Kendisini arayıp üniversitede okuduğunu ve bir hocanın bana taktığını anlattım ve bana yardım etmesini istedim. O kadar iyi bir insan ki beni hiç yadırgamadım ve asla iyileştirmede sorunumu da çok net bir şekilde çözmek için hemen girişimde bulundu. Nihayet bu büyüyü yaptırdıktan 2 ay sonra mezun oldum ve artık hayatıma çok güzel bir şekilde yoluna koydum diyebilirim.

Bir önceki yazımız olan Büyü yapmak bana çok şey öğretti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


5 Yorum

ümit (31 Ocak 2019)

Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Olcay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

Cevapla

pınar (31 Ocak 2019)

Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum olcay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için olcay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende olcay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

Cevapla

rahmi tuna (31 Ocak 2019)

Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son olcay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki olcay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var olcay hocam.

Cevapla

ilker (01 Şubat 2019)

Arkadaşlar Olcay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

Cevapla

melike (01 Şubat 2019)

Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken olcay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan olcay hocama sonsuz teşekkürler…

Cevapla