Büyü İle Sevdiğini Baştan Çıkarmak

Büyü İle Sevdiğini Baştan Çıkarmak, sevdiğiniz kişinin aklına girmeye çalışmak olarakda düşünülebilir. Çünkü bir kişinin aklına girdiğinizde zaten kalbine de girersiniz. Beğeni aşık olma konusundaki en önemli unsurdur ve beğeni derken fizikselde güzellikten çok düşünce yapısı, fikirler, yaşam tarzı da etkilidir. Bir insanın herhangi bir şeyini beğenebilirsiniz. Beğendiğinizde de zaten düşünmeye başlar sevmeye başlarsınız. Birisinin beğenisinide onu baştan çıkararak kazanmaya çalışmak işin en kolay yoludur. Çünkü fikirleriniz ve diğer türlü şeyler başlarda etkili olmayabilir, insanları yinede ilk çeken dış güzelliktir. Büyü ile sevdiğiniz baştan çıkarmak konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü ile Yapılabildiği Söylenen Bazı Hususlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 953 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
18 Hayır

“Büyü İle Sevdiğini Baştan Çıkarmak” için 2 yorum var.

  1. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

  2. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir