Büyü ile platonik aşkım gerçek oldu


Platonik olarak aşık olduğum ve yıllardır aynı kişiyi sevdiğim için hiç kimseye bakmadığın biri vardı. Yatıp kalkıp onu düşünüyordum ve hayatımda resmen o insan takıntı haline gelmişti ama ben de kendimi durumdan bir türlü kurtaramıyordum. Bir sürü insan bana bu konuda akıl veriyor veya uyarılarda bulunuyor da ama açıkçası hiç kimseyi dinlemiyordu çünkü kalbime söz geçiremiyordum. Hatta internette büyü nasıl yapılır diye araştırıyorum çünkü onun da beni sevmesi tek arzumdu.
Platonik aşk bitti
O kadar çok araştırma yapmış ve büyü nasıl yapılır konusu ile alakalı yazı okumuştum ki artık benimle resmen çorbaya dönmüştü. Bu konuda çok fazla bilgi verdi ama ben ne yapacağımı tam olarak bilmediğim için en doğru yöntemin iyi bir Medyum ile görüşerek büyü yaptırmak olduğunu anladım. Zaten bence insanlar bilmedikleri konularda çok fazla dahil olmamalıdır.
Gerçek aşka kavuştum
Büyü nasıl yapılır konusunda araştırma yaparken bu kadar mantıklı düşüneceğimi ben de bilmiyordum ama demek ki aşk konusu dışında kalan meseleler de hala aklımı kullanabiliyordum. Medyum Olcay resmi telefon numarası 0532 367 13 25 alarak kendisini aradım da platonik aşkından bahsettim ve bu ümitsiz aşka karşılıklı aşka dönüştürmek istediğimi söyledim. Tabii ki bana yardımcı oldu ben de size o yüzden bu yorum yapıyorum. Çok kısa bir süre içinde o kişi bana ilgi göstermeye başladı ki dünyalar benim oldu. Şu anda her şey çok güzeldi devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Büyü çeşitleri kıskançlığı sonlandırdı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.