Büyü çok etkili bir mucize


Aşk konusunda aklım çok karışık daha çünkü birini çok seviyordum ama aynı zamanda o kişinin eski eşiyle yaptığı görüşmeler söz konusuydu ve bu da beni çok rahatsız ediyordu. Ama tam olarak güvenmek istiyorum ama bir türlü kimseye güvenemiyorum Çünkü aşırı şüpheci bir insanım. Benimle evlenmek istediğini söylüyordu ve ben de tabii ki onunla evlenmeyi çok istiyordum ama dediğim gibi eski eşi ile görüştüğü için acaba ona karşı bir his duyuyor mu diye merak ediyordum fakat soramıyorum. Büyü nedir diye araştırmaya başlamamın sebebi de bu olaydır.
Tedirginliğim bitti
Yani bu kişiyle evlenecek olursan şayet aklımda hiçbir soru işareti kalmaması gerekiyordu. Ama tamamen güvenmek istiyordum ama onun bana olan sevgisinden emin olmak için de tabii ki bazı önlemler almak niyetindeydim. Büyü nedir diye araştırmamın sebebi de ikimizin ilişkisini ayakta tutacak ve benim güvenimi sağlayacak bir büyüyüyaptırmayı arzu etmemden dolayı söz konusu olmuştu.
Güven çok önemli
Medyum Olcay Bey ile onun resmini telefonunu 0532 367 13 25 nolu hattı arayarak görüşmem büyünedir konusunu araştırırken oldu. Durumumu ona izah ettim ve çok açık yüreklilikle çok şüpheci bir insan olduğumu ve evlenmekten bu nedenlerden dolayı çekildiği mi söyledim. Benim durumuma uygun bir büyüğü varsa onu yapmasını ve beni bu şüphelerden arındırması istedim. Şu an gerçekten onun sayesinde sevdiğim insanla evliyim ve aklımda en ufak bir şüphe yok gelirim siz de bu kadar rahat bir beraberlik yaşarsınız.

Bir önceki yazımız olan Büyü ile platonik aşkım gerçek oldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.