Büyü çok etkili bir mucize


Aşk konusunda aklım çok karışık daha çünkü birini çok seviyordum ama aynı zamanda o kişinin eski eşiyle yaptığı görüşmeler söz konusuydu ve bu da beni çok rahatsız ediyordu. Ama tam olarak güvenmek istiyorum ama bir türlü kimseye güvenemiyorum Çünkü aşırı şüpheci bir insanım. Benimle evlenmek istediğini söylüyordu ve ben de tabii ki onunla evlenmeyi çok istiyordum ama dediğim gibi eski eşi ile görüştüğü için acaba ona karşı bir his duyuyor mu diye merak ediyordum fakat soramıyorum. Büyü nedir diye araştırmaya başlamamın sebebi de bu olaydır.
Tedirginliğim bitti
Yani bu kişiyle evlenecek olursan şayet aklımda hiçbir soru işareti kalmaması gerekiyordu. Ama tamamen güvenmek istiyordum ama onun bana olan sevgisinden emin olmak için de tabii ki bazı önlemler almak niyetindeydim. Büyü nedir diye araştırmamın sebebi de ikimizin ilişkisini ayakta tutacak ve benim güvenimi sağlayacak bir büyüyüyaptırmayı arzu etmemden dolayı söz konusu olmuştu.
Güven çok önemli
Medyum Olcay Bey ile onun resmini telefonunu 0532 367 13 25 nolu hattı arayarak görüşmem büyünedir konusunu araştırırken oldu. Durumumu ona izah ettim ve çok açık yüreklilikle çok şüpheci bir insan olduğumu ve evlenmekten bu nedenlerden dolayı çekildiği mi söyledim. Benim durumuma uygun bir büyüğü varsa onu yapmasını ve beni bu şüphelerden arındırması istedim. Şu an gerçekten onun sayesinde sevdiğim insanla evliyim ve aklımda en ufak bir şüphe yok gelirim siz de bu kadar rahat bir beraberlik yaşarsınız.

Bir önceki yazımız olan Büyü ile platonik aşkım gerçek oldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


4 Yorum

barış (27 Ocak 2019)

Merhabalar. Ben daha önceden Olcayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Olcay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Olcay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

Cevapla

hasan (27 Ocak 2019)

MERHABA OLCAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES OLCAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

Cevapla

ismail (07 Şubat 2019)

Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama olcay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

Cevapla

fatih (12 Şubat 2019)

Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve olcay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Olcay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

Cevapla