Büyü bozmak


Her zaman eşimin annesinin bana büyü yaptırdığını inanmışımdır Çünkü evlendiğim günden bugüne kadar yani bu yorum yazdım zamana kadar evliliğinde hiçbir zaman sorunlarımız bitmedi. Bu yorumu yazdığım zaman tabii ki her şey çok farklı olurdu ama bu yorumdan kısa bir süre öncesine kadar evin içinde kavgamız gürültümüz hiç eksik olmuyordu. Aklınıza gelebilecek her türlü konuda kavga çıkıyordu ve ben de artık rahatsız olmaya başlamıştım ki onu çok severek evlenmiştim. Ben eşimin annesinden şüphelendiğim için büyü bozmak konusunda bir yardım almak istiyordum.
Bu işlerden anlamıyordum
Tabii ki bu yardım kimden alacağım daha çok muallakta kalmıştı nedeni de kimseyi tanımıyor olmamdı. Bir de insanlara gidip büyü bozmak istiyorum demek olmuyordu çünkü herkesin dedikodu yapacak malzeme ihtiyacı vardı ve ben de kimseye bu malzemeyi vermek istemiyordum. Bu nedenle internet üzerinde kendi araştırma yaparak Medyum Olcay resmi telefon numarasını bularak 0532 367 13 25 nolu hattan aradım.
Siz de arayın
Böylece hem insanların diline düşmemiş oldum hem de en doğru insanla tanışarak büyü bozmak konusunda kendi başıma hareket etmemiz olduğum için sonuç mükemmel oldu. Tahminlerim de yanılmamıştım kayınvalidem bana çeşit çeşit büyü yaptırmış da ama Olcay Bey hepsini bozarak beni rahatta kavuşturdu. Artık eşimle kavga etmiyoruz ve başka bir büyünün tesir altında kalmadan yaşıyoruz. Tüm bunlar için buradan Olcay beye kucak dolusu teşekkürler ve sevgiler sunuyorum.

Bir önceki yazımız olan Büyü bozarak teyzemden kurtuldum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.