Büyü bozarak teyzemden kurtuldum


Teyzem oğlu için yıllarca beni istedi ve ben de yıllarca onu reddetmek zorunda kaldım çünkü başkasını seviyordum ama teyzem bu inadından hiç vazgeçmedi. Akraba evliliğinden son derece karşı geldiğim için teyzemin oğlunu sevsem bile asla böyle bir şeyi kabul etmezdim ama zaten ona karşı herhangi bir his duymuyordum. Teyzem sırf aile mirası dışarı gitmesin diye böyle bir şey istiyordu ve aşırı derecede inat etmişti ve hepimizin burnundan getiriyordu. Bir ara bana büyü yaptırdığını inanmaya başladım ve büyü bozmak için ne yapılır diye araştırmaya giriştim.
Teyzem beni zora soktu
Bu düşünmenin sebebi erkek arkadaşım vardı ben onunla o sıralarda ayrılmıştık fakat sonra kimi beğensem hiç kimse benimle ilgilenmemeye başladı kısmetlerim kapandı ve ben kesinlikle büyü tesiri altında olduğunu anlamıştım. Bence teyzem oğlu ile evlenmem için bana büyü yaptırmıştı. Ben de büyü bozmak için ne yapılır diye detaylı bir araştırmaya girdim çünkü bu sayede belki bu durumu ortadan kaldırabilirdim.
Medyum Olcay bana yardım etti
Medyum Olcay Bey ile tanışarak büyü bozmak için ne yapılır gereken her şeyi öğrendim çünkü onun resmi telefon numarası 0532 367 13 25’i bir arkadaşımdan almış ve hemen aramıştım. Siz de bu telefondan kendisine ulaşabilirsiniz. Onun sayesinde teyzemin yaptırdığı büyüleri ortadan kaldırdık ve ben şu anda hayatıma çok güzel bir insanla devam ediyorum.

Bir önceki yazımız olan Bağlama büyüsü ile kızımın kocasını yola getirdik başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


3 Yorum

yakup onur (18 Ocak 2019)

Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben olcay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin olcay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

Cevapla

ebru (22 Ocak 2019)

Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum olcay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde olcay hocam evliliğimi kurtardı.

Cevapla

gözde (22 Ocak 2019)

Allah Olcay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Olcay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

Cevapla