Boşanma Büyüsü


4 yıllık evli ve bir çocuk annesiyim. Eşimle internette tanıştım ve kısa bir flört sonrasında da evlendik. Hayatımın hatasını yaptığımı hemen anladım ama ne yazık ki evlenir evlenmez hamile kaldığım için ayrılmak istemedim. Aşırı alkol alan ve ara sıra şiddet uygulayan biriydi. Sürekli huyuna girmek gerekiyordu ama bazen sebepsiz yere de dünyanın kavgasını ediyorduk. Bu durum hemen her gün böyle devam etti. Çocuğum büyüdükten sonra boşanmak istediğimi söyledim. Ama bunu duyunca bana daha çok saldırdı. Asla boşanamayacağımı söyledi. Beni öldürmekle tehdit etti. Evin içinde cehennem azabı yaşıyordum ve ben de boşanma büyüsü yaptırmaya karar verdim.

Medyum Olcay Sayesinde Boşandık

Geçen sene uzun süre araştırarak medyum Olcay’a ulaştım çünkü aldığım tüm duyumlar onun bana yardım edebileceği üstüneydi. Ben de bu şansı kullanmak için kendisine ait olan direk numarasını, yani 0532 367 13 25 bu numarayı arayıp hemen randevu aldım. Olanları anlattım ve boşanmak istediğimi söyledim. Bana o kadar çok yardım etti ki anlatamam. Öncelikle yaptığı büyü sayesinde geçen yıl rahatlıkla boşandık ve eşim şu an başkasıyla beraber olduğundan kafam da rahat.

Psikolojimi Düzeltti

Yaşadığım olumsuzluklar nedeniyle yıpranan sinirlerimi de medyum Olcay sayesinde düzelttim diyebilirim. Benimle hem çok yakından ilgilendi, hem de sorunlarım çözmek için başka büyüler de yaptı ve gerçekten şu an çok rahat bir hayat sürüyorum.

Bir önceki yazımız olan Bitmeyen Küskünlük başlıklı makalemizde barışma büyüsü, Bitmeyen Küskünlük ve sevgili büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.