Birine karşı kendimi sevdirme duası


Bir kişi deli gibi seviyor ve kendinize bağlamak istiyorsanız sevdiğiniz kişiye güzel ve şirin görünmek istiyorsanız aşağıdaki vericeğimiz vefk uygulmasını yapabilirsiniz.Sevgi, muhabbet, aşk, beraberlik vb konularda bu tılsım çok etkilidir. … adet yazılır ve içerisine üçer ak günlük koyularak gece yarısı yakılır.

Zü’I-CeIIi Ve’I İkram” Bu ismi çok zikreden kimselerin kaipleri yumuşak, ruhları latif, diğer insanlara karşı şefkat ve merhametleri bol olur.. Bu ismin müdvimini her gören kişi ona sevgi saygı, hürmetle nazar eder.

Vefki taşımak talep ve niyeti çabuklaştırır. Ayrıca aralarında geçimsizlik olan eşler, kardeşler yada aileler için ‘Zü’I-CeIIi Ve’I İkram’ ismi şerifi muhabbete ait bir saatte temiz bir kap içerisine yazılır ve yağmur suyu ile silinerek geçimsiz olan ailelere içirilirse aralarındaki dargınlık ve husumet ortadan kalkar, huzur ve muhabbet meydana gelir.
Vefki şerifi taşıyan kimse herkesin gözüne oldukça şirin görünebileceği gibi şansında ve bahtında engeller varsa ortadan kalkar.
Bu ismih hayırlı bir saatte ihlasla kılınacak iki rekat namazdan sonra güzel kokulu bir buhur yakılarak; çizilmiş vefkini üzerinde taşıyana kimse eza ve cefa edemez..sevgi-duasi

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


8 Yorum

Sevim (05 Ağustos 2013)

Örnek vermek gerekirse evli karı kocadan erkeğe bir başka kadın bu büyüyü yaptırsa bu erkeği kendine bağlaması manasına gelecektirki bu yuvanın yıkılmasına erkeğin diğer kadına gitmesine sebebiyet verecektir. Bu durumda Evli kadının kocasına yapılan bu büyüyü bozması için kendi adet kanının son damlalarını içirir ve büyü bozulur. ancak bu o kadar kolay değildir ve işi bilen bir medyum-hocadan yardım almalıdır.

Cevapla

Enter your name... (08 Kasım 2013)

vekf kac adet yazılacak ve ak günlük nedir

Cevapla

Çisil (07 Ocak 2018)

Herkese selam. Arkadaşlar olcay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Olcay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

Cevapla

Goncagül Diri (09 Ocak 2018)

Olcay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Olcay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Olcay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

Cevapla

yusuf kenan (07 Ağustos 2018)

İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Olcay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

Cevapla

elif (06 Eylül 2018)

Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Olcay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Olcay hocamdan razı olsun.

Cevapla

Pelin Yilo (16 Eylül 2018)

Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum olcay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Olcay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

Cevapla

mustafa (08 Ocak 2019)

Van merkezden ben mustafa. Selam herkese sayfanız gerçekten hayran edici, şukuladım 07-01-2019 21:28:14

Cevapla