Burdasınız: Ana Sayfa » Dualar » Birine karşı kendimi sevdirme duası

Bir kişi deli gibi seviyor ve kendinize bağlamak istiyorsanız sevdiğiniz kişiye güzel ve şirin görünmek istiyorsanız aşağıdaki vericeğimiz vefk uygulmasını yapabilirsiniz.Sevgi, muhabbet, aşk, beraberlik vb konularda bu tılsım çok etkilidir. … adet yazılır ve içerisine üçer ak günlük koyularak gece yarısı yakılır.

Zü’I-CeIIi Ve’I İkram” Bu ismi çok zikreden kimselerin kaipleri yumuşak, ruhları latif, diğer insanlara karşı şefkat ve merhametleri bol olur.. Bu ismin müdvimini her gören kişi ona sevgi saygı, hürmetle nazar eder.

Vefki taşımak talep ve niyeti çabuklaştırır. Ayrıca aralarında geçimsizlik olan eşler, kardeşler yada aileler için ‘Zü’I-CeIIi Ve’I İkram’ ismi şerifi muhabbete ait bir saatte temiz bir kap içerisine yazılır ve yağmur suyu ile silinerek geçimsiz olan ailelere içirilirse aralarındaki dargınlık ve husumet ortadan kalkar, huzur ve muhabbet meydana gelir.
Vefki şerifi taşıyan kimse herkesin gözüne oldukça şirin görünebileceği gibi şansında ve bahtında engeller varsa ortadan kalkar.
Bu ismih hayırlı bir saatte ihlasla kılınacak iki rekat namazdan sonra güzel kokulu bir buhur yakılarak; çizilmiş vefkini üzerinde taşıyana kimse eza ve cefa edemez..sevgi-duasi

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Comments

  1. Sevim dedi ki:

    Örnek vermek gerekirse evli karı kocadan erkeğe bir başka kadın bu büyüyü yaptırsa bu erkeği kendine bağlaması manasına gelecektirki bu yuvanın yıkılmasına erkeğin diğer kadına gitmesine sebebiyet verecektir. Bu durumda Evli kadının kocasına yapılan bu büyüyü bozması için kendi adet kanının son damlalarını içirir ve büyü bozulur. ancak bu o kadar kolay değildir ve işi bilen bir medyum-hocadan yardım almalıdır.

  2. vekf kac adet yazılacak ve ak günlük nedir

  3. Çisil dedi ki:

    Herkese selam. Arkadaşlar olcay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Olcay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

  4. Goncagül Diri dedi ki:

    Olcay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Olcay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Olcay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask